Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit volnál hajlandó feláldozni...

Mit volnál hajlandó feláldozni, hogy megmentsd az emberiséget? Egyáltalán tennél valamit, ha módodban volna újra alkotni a társadalmat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első dolgom hogy lenne törölni facebookot.

Aztán megszüntetni ezt a swag meg páwa dolgot és nem lenne senki 14 évesen ribi.

És végül kötelező katonai kiképzés a fiúknak.

2013. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Médiát, celeb világot kérés nélkül beáldoznám.

Politikusok java részét szintén.

Rengeteg olyan céget, tanintézményt ahol csak lehúzzák az embert, és közben nem kap érte semmi tudást, amivel boldogulhatna.

Fb alapból menne a leesbe, és a többi hozzá hasonló oldal is. pl ask

2013. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pénz megszüntetése, mindenkinek kötelező napi 6 óra munka. Nem lenne túltermelés, mivel minden ingyen lenne, ezért minden "elkelne". Aki nem dolgozik, az csak minimális eltartásban részesülne. (pl. kenyér felvágott víz) Országhatárok csak jelképesek lennének, a kulturális különbségek miatt. Vallását mindenki csak addig gyakorolhatja, amíg más embert nem zavar. (Pl. harangozás nem lenne) Gyilkosságért halálbüntetés járna. Mivel minden ingyen van, ezért lopás nem lenne. Minden drog legális lenne, mivel mindenkinek meg van a joga ahhoz, hogy azt csináljon magával, amit akar.
2013. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mit volnék hajlandó tenni...hát magánemberként szinte semmit sem tudnék, de ha megadatna bármi, akkor az agresszió és a hozzá kapcsolódó intézmények(rendőrség, katonaság), megszüntetése, fegyverek megsemmisítése, hedonizmus felszámolása, vagyonújraelosztás, mindenkinek minden meglenne, senki nem lenne gazdag , szegény...magyarul a pénz intézményének a felszámolása, és az erre épülő intézményrendszer(bankok) felszámolása.
2013. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Első válaszoló!Végre valahára egy ember,aki egy véleményen van velem.Oké,lehet,hogy fiatal vagyok és mások azt hiszik''fú de izgalmasnak tűnik'' okból vagyok a katonaság visszavezetése véleményen,de nem.Apám,nagyapám,dédnagyapám mind katonák voltak,és mind jó emberekké lettek.De ma ezek a szégyenek..néhány éve,még hetedikben Etika órán a tanár beszólt nekem,hogy miért írtam a dogámba a kötelező katonaságot a jó/szükséges dolgokhoz,hiszen az maga volt a pokol..Pedig nem ártana 1-2 embernek...3. válaszoló: Talán a csrekereskedelem kevesebb problémához vezetne.
2013. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*2. válaszoló
2013. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jólvan,ügyes vagyok,fagyott a képem,mégiscsak harmadik :/
2013. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pénz és hedonizmus nélkül az életnek nincs értelme. A mai ember azért él, hogy később jobban élhessen. Több pénz, nagyobb lakás, jobb autó, újabb telefon. Az élvezetek hajszolása nélkül csak munka maradna, gyümölcs nélkül. Hiába építesz társadalmat, ha nincs miért élni.


Én megtartanám a világ pénzközpontúságát, inkább azon dolgoznék, hogy mindenki egyenlő esélyekkel indulhasson a pénz utáni hajszában.

Felszámolnám a korrupciót, a jelenlegi média egészét, és a becsületes, morálisan tiszta pénzkeresésre fektetném a hangsúlyt.

Az erkölcsre nagy figyelmet fordítanék. Egymás eltiprása nem megoldás.

Természetesen szükség van a versenyszellemre, hogy a világ fejlődhessen, de fair play szerint játszó versenyzők kellenek, nem egymást szrral dobáló, a másik munkáját elbszó majmok.

A saját munkánkat kell fejleszteni, nem pedig másét elrontani.


Hiszem, hogy lehetséges pénz mellett élni a ma megszokott "mindenki átbsz mindenkit" mentalitás nélkül is.

2013. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!