Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Autóban önvédelmi fegyvert...

Autóban önvédelmi fegyvert akarok tartani. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Baseball ütőre gondoltam, de az túl nagy. Van olyasmi, mint a basball ütő, csak kisebb méretben?

2013. nov. 24. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
gázspray
2013. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kis méretű tonfa pl
2013. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valamilyen kisebb ütőt akarok, amivel határozottan fel lehet lépni. Nem tudja valaki, hogy baseball ütő kisebb változatát hogy hívják? kb. 30 centi
2013. nov. 24. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:

És mit szeretnél kezdeni a baseball ütővel? Tudom, off a dolog, de akkor is. Ritka az olyan helyzet, amikor egy autóban lévő baseball ütő tudna megmenteni.


Egyébként gázpisztoly, gázspray, hamár ütőfegyver, akkor vipera, sokkolós vipera. Vagy csak egy sokkoló.

2013. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Találkoztam egy lánnyal miközben vezettem. Ki akarták rabolni, kiszálltam, hogy segítsek, de nem tűnök valami félelmetes alaknak, szóval nagy nehezen sikerült elkergetnek a tolvajt.
2013. nov. 24. 21:42
 6/6 anonim válasza:
Gáz-riasztó pisztoly + viselési engedély. Ez szerintem elegendő hogy megijeszd a rablót, még ha nem is lőttél vele. Sokkolót, viperát nem ajánlom mivel nagyon meg fognak büntetni ha használod (sajnos aki rabol az pontosan tudja hogy senkinél nem lehet sokkoló, vipera, de még baseball ütő sem. Ezért fel fog jelenteni.) Gázspray is jó, de annak nincs félelemkeltő hatása, illetve ha használod akkor pl egy szembe szélnél ráfaraghatsz. Én egy olcsó gáz-riasztó revolvert vennék a helyedben, plussz viselési engedély(kb 4000 Ft nem tudom pontosan).
2013. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!