Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az jelenthet valamit, hogy kb...

Az jelenthet valamit, hogy kb 3 évig nem beszéltem egy sráccal és pár napja rám írt?

Figyelt kérdés

14 éves koromban halálosan "szerelmes" voltam belé..már amennyire szerelmes lehet valaki annyi idősen..de hát persze egyértelmű volt, hogy esélytelen a dolog..és most rám írt, hogy jön a városunkba, menjek ki..

mit gondoltok erről az egészről?


2013. nov. 24. 20:54
 1/3 A kérdező kommentje:
18/L
2013. nov. 24. 20:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az a fontos, hogy mi hogyan ítéljük meg ezt. Hisz kit érdekli? Mind mások vagyunk, mást várunk az élettől, ráadásul a jelenlegi helyzetünk is más. Ha egy olyan válaszol, aki már régóta szeretne egy párt maga mellé, az valószínűleg nem hagyna ki egy ilyen alkalmat. Akinek minden hétvégén akad lány, esetleg srác maga mellé, azt kétlem, hogy érdekelné. Bár ki tudja, mint említettem, mind mások vagyunk. Itt az a kérdés, hogy Te mit lépsz erre, hisz a Te életed! Dönts a magad véleménye szerint, gondold át és aszerint válaszolj neki. 20/f
2013. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elképzelhető.
2013. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!