Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A huszasevek mindenkinel a...

A huszasevek mindenkinel a kieges, unalom, depresszio korszaka?

Figyelt kérdés
Emlekszem amikor meg 16 eves voltam nagyon sokat porogtunk az osztalytarsaimmal sokszor csak ugy bicikliztunk vagy setaltunk .Nem voltunk otthon ulo tipusuak de nagyon nem jartunk bulizi se de amikor mentunk marha jo volt sajnos a bulin is megerzodott a valsag igy vagy bezartak vagy romlott a szinvonal ami miatt nem nagyon mentunk bulizni ,csak neha iszogatni es a logas is megmaradt majd ahogy megwzereztuk az erettsegit ez utan az egyikun jobbra a nmasikunk balra ment.Igy hat nem igazan tartotuk a kapcsolatot neha neha ossze gyulunk de erezzuk hogy mar nincs az tuz bennunk ha iszogatunk mindenkibol elejon az erzelgos enje amit en nem birok hallagti nem birom elviselni mert nagyob jol aterzem es ez nekem is faj.Ilyenkor kerdem en magamban mi a franc ertelme van az eletnek ha felnovunk mar nem is igazan tudunk elni de a majd dolguzzunk bakkor megszarabb lesz meg ennyi idot sem engedhetnek meg magunknak.Nagyon remelem hogy tevedek es lesz egy 20-30 eves aki megtudna cafolni es ha tud szivesen kernek segitseget hogyan lahatne ugy elni huszasevekben mint egy kamasz ?
2013. nov. 24. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon furcsa. Én speciel örülök, hogy a szocializálódás nem a seggrészeggé vedelésből áll, mert én pedig azt nem bírtam. Soha. A gimis baráti társaságommal a mai napig összejárunk értelmes programokra, extrém sport, kirándulás, társasjáték, vagy csak lazulós sörözések. A szűk baráti társaságom épp 4 különböző kontinensen van, és én is rengeteget utazom, tehát nehéz összerántani a bandát (volt, hogy külföldre beszéltünk meg találkát, mert az volt a legkézenfekvőbb) de "kiégés, unalom, depresszió" korszakának nem nevezném... Esetleg találj magadnak valami értelmes célt, és te sem leszel unalmas és depis, és a jó társaság is rád talál.
2013. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindenkinél az. Továbbá egyetértek az első válaszolóval: a "szórakozás" nem csak a gimis züllésekből áll.
2013. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem! Ugyanis voltak és vannak is céljaim, amikért dolgozok és amiket mindenáron el fogok érni a jövőben. Szóval a "kieges, unalom, depresszio" egyáltalán nem jellemző rám.
2013. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem mondanám depresziómak,viszont ilyenkor kell teljesen magadnél lenni,ami nem éppen a pörgésről kell ,hogy szoljon,hanem hogy a cselekvőképességgel tisztában legyél.Legyen motivációd,amivel magadat fejlesztheted.Azt meg nem nézem kapcsolattartásnak,hogy csak egy az ital beszél a másikból...mondjuk túl léphetnél ezeken,és szerezhetnél értelmesesebb embereket magad köré,vagy csinálj valami hobby szinten,amivel megint csak nyithatsz új emberek felé..és nem a kesergése,és semmittevés lesz napi programmként.Nos,röviden ennyit. :)
2013. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. nov. 25. 16:51
 6/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem! Életem legjobb évei állnak mögöttem, és érzem, hogy lesznek még. Most fogok végezni az egyetemmel, már körvonalazódnak előttem a további lehetőségeim, boldog vagyok, mert érzem, hogy a legtöbb célomat el tudom majd érni, csak akarat kérdése. Nekem sokkal jobban bejön, mint a gimis élet, ott még anyáéknak tanultam, most csak magamért küzdök már, jobbak a bulik is, mint a tizenéves korosztályban, ha te másképp érzed, akkor ott a baráti körrel, vagy veled vana hiba.
2013. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát, ha te is azok közé a 13-14 évesek közé tartoztál, aki legalább 25-nek kinéz, és akként is viselkedik, akkor igen, előfordulhat, hogy kiégtél...

"erezzuk hogy mar nincs az tuz bennunk ha iszogatunk mindenkibol elejon az erzelgos enje amit en nem birok hallagti nem birom elviselni mert nagyob jol aterzem es ez nekem is faj" Jesszus, most meg úgy beszélsz, mint holmi 90 éves, csak a különbség egy idős ember, meg közted, hogy ő már tapasztalt, aki le is tett valamit az asztalra, te meg még kis surmó vagy.

Üdv: Egy ereje teljében lévő 32 éves, aki 'mit adj Isten' nem depressziós, pedig dolgozik, és a családját is eltartja

2013. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!