Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hallottatok már erről?

Hallottatok már erről?

Figyelt kérdés

[link]

Hihetetlen...



2013. nov. 26. 13:25
 1/2 hunbula ***** válasza:
Nem kell ekkora nemzetközi sztorit kreálni e köré, itthon, nálunk, kicsit zűrösebb helyeken már általánosban simán megy szünetben. Csak azt úgy még a "szakirodalom" bullying névvel illetné. A hülyegyerekek felnőnek, és okosabbak nem lesznek, csak nagyobbak. Van ez itt nálunk is, simán belekötnek az emberbe az utcán. Kár, hogy sokaknak ennyi szabad ideje és energiája van, és ehhez ilyen kevés esze. Dolgozna mindegyik napi tíz órát, majd nem csapkodna senkit. (Lehet, hogy nem hangzik túl intelligensen ez a válasz, de én így gondolom. Jól le kéne foglalni az ilyen barmokat valami szénbányában, ott csapkodhatná a falat ameddig akarja.)
2013. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ma olvastam, de rögtön jót nevettem hogy a Magyar kommentek mind a média sérelmére irányulnak, mert itthon mindig mindent arra kell fogni.

Amúgy meg ha itthon is divatba jön, meglehet csinálni azt hogy akik ártatlan emberre vadásznak, azokra Mi vadásznánk. Elvégre bandával játszák

21/F

2013. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!