Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt valaki olyan, aki úgy...

Müller Péter 1ev kérdése:

Van itt valaki olyan, aki úgy érzi hogy szinkronszínészetre szívesen vállalkozna?

Figyelt kérdés
Több játékprogramot is fogunk csinálni, és ha jó hangod van az ilyesmihez, és lenne kedved hozzá akkor szívesen látunk. :)

2013. nov. 27. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem Magyarországon élek, de amúgy egy rohadt idegesítő rekedt hangom van. A rekedtet én is észreveszem magamon, az idegesítőt meg eddig csak azok mondták, akik hallottak beszélni.
2013. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Küldj belőle (privátban) egy mintát, kíváncsi vagyok rá :)
2013. nov. 27. 23:15
 3/10 anonim válasza:
En kiprobalnam magam ebben. :D Jo buli lehet, nekem magasabb hangom van, mondjuk enekelni nem tudok, bar az nemtudom kovetelmeny-e. :)
2013. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én nagyon szívesen vállalkoznék ilyesmire. Versvideókkal kísérletezgettem eddig.
2013. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Üdv!

Engem nagyon érdekelne, szívesen vállalnék szerepet. :)

Rendelkezek egy-két hangfelvételre alkalmas eszközzel és van ami pár héten belül érkezik meg, a lényeg, hogy hamarosan teljes a készlet :)

2013. nov. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4, #5



Ez nagyszerűen hangzik, tudnátok nekem egy privátot küldeni, hogy meg tudjuk beszélni a részleteket?

2013. dec. 1. 00:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Pár hónapja én is elgondolkoztam rajta, és szerintem jó dolog, én bármikor vállalkoznék szinkronra!
2013. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem van kedvem!! ez érvényes még????
2013. dec. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha bárkit még mindig érdekel, nyugodtan írjatok privátban, mert folyamatosan keresünk.
2014. jan. 5. 10:27
 10/10 Gergely006 válasza:
Én jelentkeznék(nék) csak nem vagyok egy bátor tipus Pedig sokat szerepelek (A hangom pedig olyan mint egy pankrátoré) :D
2014. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!