Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáznak tartjátok, hogy hobbibó...

Gáznak tartjátok, hogy hobbiból mangákat készítek?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, manga=képregény, olyan, mint az anime, csak nincs megfilmesítve. (ha így se tudod elképzelni, keress rá)


Még csak néhány hete csinálom, elég jól haladok, vannak olyan füzeteim, amiben A/3-as lapok vannak, és azon vannak megrajzolva, jó minőségben, érdekes sztorival.


Szerintetek ez gáz? 15 éves lányként kéne más hobbit választanom? (ezen kívül még röplabdázok, viszont tényleg nagyon jól rajzolok, szoktam más témában is készíteni rajzokat (elég élethűk szoktak lenni)).


2013. nov. 28. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz.Miért lenne az?Pusztán azért, mert itthon az emberek nagy része azt sem tudja, hogy mi az a manga, attól még nem lesz gáz, hogy olyanokat rajzolsz.Főleg, ha még jól is csinálod.
2013. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hülyéskedsz?! :OO :DDDD

16 éves vagyok,méghozzá fiú,mindjárt 17 leszek,és egyszerűen imádom mind az animéket,mind a mangákat! *__* ^^

és ami azt illeti,a baráti körömben is nagyon népszerűek,mind a fiúk,mind a lánokat tekintve! :D

Én is szoktam rajzolni,járok rajzszakköre is,festeni is szoktam,grafikákat készíteni,stb.,most épp egy festészeti veresenyre készülünk a barátnőmmel,ahol bár nem éppen keleti stílusú művet kell készítenünk,de akkor is :P

egyeltalán nem gáz,sőt! :)

gondolj bele,van aki ennyi idősen már azon filózik,hogy kivel,milyen pózban dugassa meg magát....

2013. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem gáz, engem talán még érdekelne is! :)

18/F

2013. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!