Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van 1 ember aki tetszik 30...

Nagy Virág160 kérdése:

Van 1 ember aki tetszik 30 éves én 18, múltkor állítolag zavarba hoztam ( ezt 1 kivül álló személy mondta aki melletem állt). Bejelöltem Facebookon és nem jelölt vissza se a legjobb barátomat! Szerintetek?

Figyelt kérdés
ember,30 éves,18,barát,facebook,kivül álló,személy,mellett,zavarban,tetszik

2013. nov. 28. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem?...Szilvásbukta, mert azt szereSSSük
2013. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Legalább neki van esze.
2013. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem meg kapdbe!
2013. nov. 28. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Bekapom szivesen :D Nem tudom mit vársz egy ilyen buta kérdésre már bocs. 30 éves, lehet nem csüng a fb-on egész nap, azért nem jelölt még vissza, tudod van élet azon kívül is...Egyébként meg az, hogy zavarba hoztad lehet azért volt, mert csak 18 vagy és őt ez zavarta, normális esetben ez a képlet. De lehet én vagyok a hülye, hogy próbálok értelmesen válaszolni egy értelmetlen kérdésre. :D
2013. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a kívülálló személy tévedett és nem hoztad zavarba az illetőt, vagy ha mégis, akkor nem azért, mert tetszettél neki, hanem mert olyan ordenáré butaságot mondtál, vagy annyira kihívó voltál, hogy egyszerűen nem tudott mit kezdeni a helyzettel. Bárhogy is, akadj le az illetőről, egyértelműen nem óhajt az ismerősöd lenni, biztos nem véletlenül.
2013. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ott voltál hogy tudod?

nem szóltam neki semmi olyat és nem vagyok k**** hogy kihívóan viselkedjek...

2013. nov. 29. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
"ott voltál hogy tudod?" jaj Istenem :D És szerinted más honnan fogja tudni?xd Pont ez az egyik ok, amiért ekkora baromság a kérdésed, te is rájöttél, hogy nem voltun ott mégis megkérdezed mi a vélenyünk...
2013. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy sz ismerős tévedett, és nem hoztad zavarba.

De ha még zavarba hoztad is, ez még nem ok arra, hogy visszajelöljön FB-on. Azt írod "van egy ember". Ezekszerint nem barát, nem ismerős, nem kolléga, hanem csak egy ember. Akkor minek vegyen fel téged FB-ra?

Szerintem kicsit túlértékeled a szerepedet.

2013. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!