Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Poénnak indult,...

Mit csináljak? Poénnak indult, de bűntudatom van.

Figyelt kérdés

Fogadásból jelentkeztem egy tehetségkutató versenyre a városunkban. Csoportos témában indultam és ezt a videót küldtem be: http://www.youtube.com/watch?v=DHpluwP328A

Viszont azt hittem hogy a bírák ismerik, vagy legalább van annyi eszük hogy kitalálják hogy ez nem az enyém, hanem egy internetes mém. Mondjuk letöltve e-mailban küldtem. Mindent kamut adtam meg. Cserélt IP-ről küldtem és kamu e-maillal, meg a szokásos többi. Viszont jött a válasz hogy bejutottam a selejtezőn és várnak minket a fellépésen. Először csak egy hatalmasat röhögtem, ugyanis én biztos hogy nem megyek, de szerintem a csávó se. Viszont így belegondolva kilöktem egy valakit a versenyből, aki biztos készült rá. Ez először eszembe se jutott. Szerintetek jogos az öntudatom? Tényleg csak egy poén volt. Nem is sejtettem hogy ilyen segghülye bírák lesznek....


2013. nov. 29. 19:16
 1/7 anonim válasza:
figyi szerintem ez nem egy olyan dolog amiért bűntudatod kéne hogy legyen, röhögtél egyet rajta ennyi, szerintem nem tettél semmi rosszat ezzel:)
2013. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel mondjuk bárki megtehetné ugyanezt, hogy kamu videót küld és ha tegyük fel, megcsinálják ezt 20-an, akkor 20-at átengednek ilyesmivel és meg sem kérdőjelezik a videó hitelességét ? Ugyan már.
2013. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azon a selejtezőn nem volt létszám határ, tehát minden értékelhető "produkcióra" válaszolhattak.

Nem hiszem, hogy kilöktél valakit, sőt szerintem nem is tartják számon ki ment el és ki nem azok közül akik kaptak válasz levelet.

2013. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. Köszi.
2013. nov. 29. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem löktél ki senkit így. Viszont te egy nagyon rendes fiú vagy, hogy ilyenek miatt bűntudatod van. :) Még van reménye az embereiségnek ezek szerint, nagyon örülök neked. :)
2013. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

XDD

"ugyanis én biztos hogy nem megyek, de szerintem a csávó se" ezen nagyon röhögtem :"D

2015. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Xira válasza:
Íj vissza hogy nem tudsz menni mert ez téged nem érdekel és a videó linkjét. Ennyit megérdemelnek legalább látni fogják hogy ez a Kész Átverés Show...
2023. jan. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!