Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek milyen ruhák...

Férfiak! Nektek milyen ruhák tetszenek a nőkön?

Figyelt kérdés
Mert nálunk nőknél a statisztika azt mutatja, hogy az elegáns ruha tetszik a férfiakon (én is megerősítem:D). Nálatok mi az, ami bejön? (nem a szépség és divat topikba írtam, mert ott valszeg kevesebb a fiú)
2013. nov. 29. 21:02
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem az ha ízléses! Nyilván így kizárva a legolcsóbb gagyi ruha. A legdrágább azért nem annyira jön be mert túllő a célon, általában a többség nem mozog olyan körökben pénzügyi finanszír okoból, hogy egy nagyestélyi indokolt lehessen. Középáron is vannak de még olcsóbbacskán is ízléses női ruhák.
2013. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
0%
Az "elegáns" ruha így alig fejezi ki a téma lényegét, lehet egy öltöny túl kicsi vagy túl nagy egy illetőre. Hiába öltöny! Aztán ha jó a méret jó darab e egyáltalán? Ha tucat vacak hiába öltöny. Nem? Aztán lehet Hugo Boss is ha az a konkrét öltöny pont nem áll jól neki.
2013. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez az öltönyös dolog elég régóta köztudott.

a lényege az sarkítva,hogy egy gyárban melózó szakmunkás,vagy egy szerelő valszeg nem öltönyben nyomja,vagyis az öltönyösnek jobb a pozíciója,többet keres,jobbak a munkahelyi körülményei,ezáltal evolúciós szempontból jobb életet tud biztosítani az utódnak és a nőjének.

útóirat:az autószerelő ismerősöm havi szinten keres 1-1.5 millió forintot:).

téli-nyári gumi szezonban még többet.

szóval a szakmunka csúcsrajáratva igencsak jól fizethet.


nah szóval a kérdésre válaszolva.

olyan ruhát ami kihangsúlyozza a derekát a fenekét és a lábait.

feltéve,hogy érdemes arra az alakja,hogy közkincsé tegye a látványt.

2013. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő. Ha egy nő csinos, öltözhet bármibe, úgyis a fantázia levetkőzteti...:)

Nekem az olyan öltözködésű nők tetszenek, ami arra utal, hogy okos, értelmes valaki van a ruha alatt. :)

2013. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az öltönyös dolognak tényleg ez a pszichológiája. Szóval nincs olyan öltözet, ami nagy többségben tetszik a férfiaknak? (a fehérneműn kívül, de azt utcára azért mégsem lehet...:D)
2013. nov. 29. 22:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Off : Am nőknél van olyan szakmunka ami jól fizet? .D
2013. nov. 29. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!