Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az eszedre vagy a szivedre...

Az eszedre vagy a szivedre hallgatsz inkabb? Tapasztalatok? Érvek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
én az egyszeműre:)
2013. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezerszer megfogadtam,hogy mindig AZ ELSŐ MEGÉRZÉSEMRE fogok hallgatni!Aztán ezerszer megszegtem,de kétszer leckéztetett meg az élet eddig,többet nem is akarom,hogy ekkora leckéket adjon fel.Szóval az újabb leckék elkerülése érdekében inkább hallgatok AZ ELSŐ MEGÉRZÉSRE!

Ezt a megérzést pedig a szívem közvetíti.Ez a megérzés általában bejön.Azt kell mindig tennem,amit először érzek,hogy tennem kell.Mert ha nem azt teszem,akkor nem lesz jó..amikor már gondolkodok(tehát logikus döntést hozok),akkor abból baj lesz.A logika valahogy az én életembe most nem fér bele.

2013. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csakis az eszemre.

ez hozza a logikus döntéseket.

ha nem logikusan döntök,abból csak károm származhat.

ha pl a szívemre hallgatnék,akkor mondjuk egy kötözködőt addig szurkálnék csavarhúzóval,amíg a testében lévő összes vér a betonra nem folyik és nem lóg cafatokban a hús a nyakán.

de józan ésszel be kell látnom nem ér meg 10-15 év börtönt,ezért csak jól megverem.

2013. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. valaszolo koszonom. tenyleg az 1.megerzesek szoktak a legjobbak lenni.. de szerintem batorsag kell ahhoz h mindig merjunk a szivunkre hallgatni. talan nekem nincs hozza merszem.
2013. nov. 29. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Az eszemre. Egyszerűen mert nem vagyok az a szenvedélyes érzelmes típus.
2013. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!