Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Részegen fölhívtam valakit,...

Részegen fölhívtam valakit, akivel már vagy négy éve nem is beszéltem, illett volna bocsánatot kérni másnap?

Figyelt kérdés

Ez pár hete történt. Én kicsit sokat ittam, és jó ötletnek tartottam, hogy fölhívjam ezt a személyt. A többiek azt mondták, hogy semmi értelmeset nem szóltam bele, és akkor az egyik haverom kivette a kezemből a telefont, és mondta, hogy bocsi, de egy kicsit sokat ivott, nem akart zavarni (mikor mesélték, mondtam magamba, hogy még jó, hogy nem a főnökömet hívtam... XD)

Másnap illett volna fölhívnom, és nekem is bocsánatot kérnem?



2013. nov. 30. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ ki volt az :)

De úgy általában szerintem nem lett volna rossz beszélni vele utána. Nem is bocsánatot kérni, hanem, csak szólni hozzá nem részegen, hogy ne érezze furán magát, hogy valami részeg vicc volt a dolog.

2013. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Munkatársam volt, de én átmentem máshova dolgozni, ő is és azóta nem beszéltünk.
2013. nov. 30. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár hét elmúlt, már mindegy, meg amúgy is, eddig se beszéltetek, most se fogtok, majd elfelejti :)
2013. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!