Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki mostanában...

Van itt olyan, aki mostanában rabolt bankot?

Figyelt kérdés

..vagy csak szimplán van fölös 2000 ft-ja kölcsöne?:)

Annyira le vagyok égve anyagilag, hogy elképesztő:(

200 ft-om van a hétre, ok megoldom talán a kaját, napi 1-2 zsömlével, de haza már 3. hete nem jutottam:(

Szóval ha valaki magára ismer a fenti kiírásból, szóljon:)

De igazából ötletek is jöhetnek, hogy hogy tudnék egy kis pénzt összeszedni hétvégéig..

:)


Egy csóró egyetemista



2013. nov. 30. 22:22
1 2
 1/11 II.Dartheon ***** válasza:

Nos igen, ma csak 50 bankot sikerült az átlagos napi 73hoz képest, így sajnos nem tudok kölcsönadni, gondolni kell a jövőre is :D

Amúgy megkérdezhetem, milyen szakra jársz?



Egy (sajnos) diákhiteles egyetemista

2013. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Óóó megértelek.50 bank bevételéből tényleg nem akad annyi felesleg amiből nekem is jutna..na sebaj..de ha holnap is mész és összejön az átlag 73 kirablása, gondolj hasonszőrű csóró egyetemista kollégádra;D

Amúgy miért kérdezed milyen szakos vagyok? A kérdés szempontjából lényegtelen szerintem :D

2013. nov. 30. 22:32
 3/11 piriiiiii ***** válasza:

Sajnos a pénz sosem felesleges, főleg így a huszonegyedik században.

Hogy gondolnád ezt a kölcsönt? Milyen úton-módon?

2013. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3. igazad van, persze, hogy az emberek nagy többségének, (fölleg Magyarországon) nincs fölös pénze..

Igazából csak poénból írtam ki a kérdést, nem várom el senkitől sem, hogy ténylegesen kihúzzon a 'pácból', voltam már így párszor, mindig megoldottam valahogy, zaci, bizományi, antikvárium, stb..

2013. nov. 30. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Utcán kéregetés de ne csöves styleba. Kis ügyesség okosság jó duma naponta 1-2000 ret simán összeszedsz. Hozzám egy csávó jött olyan nagy dumás ilyen régies stílusban beszélt mondta hogy költő meg egy verset adna némi pénzért cserébe.
2013. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:D

Háát hozzátenném, hogy 22 éves lány vagyok, nem hiszem, hogy bárki is jó szemmel nézne rám ilyen utcai kéregetős dologgal, plusz nem is olyan nagyváros ez, szóval simán belefuthatok ismerősbe, de köszi a tippet:D

Max utcazenélés jöhet szóba, gitározni tudok, csak énekes kellene :D

2013. nov. 30. 23:10
 7/11 anonim válasza:
alkalmi munka? én bébiszitterkedtem a két szakom mellett, hétvégente, és így volt pénzem...sajna most nincs munkám, deee keresek:) takarítás, bébiszittelés, vasalás, ilyesmi mindig jó lányként nem?
2013. dec. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha csini vagy,bevállalós,akkor esetleg lehetne róla szó.
2013. dec. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Adj el mindent, de az eszedet neee :)
2013. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne is mond ..... én is még egy hét mire kapok fizut,addig kikell húzni kb....ígyis minuszba vagyok!
2013. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!