Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emlékeztek arra a Bridget...

Emlékeztek arra a Bridget Jones jelenetre, amikor Bridget találkozik a házas, babátváró barátaival?

Figyelt kérdés

Én ma ezt éltem át..és azzal a különbséggel, hogy az én barátaim jófejek és nem különösebben faggattak arról, miért vagyok egyedül, mégis úgy éreztem magam, mint ő a vacsi után. Még talán sírhatnékom is van.


Ugye nem vagyok csak én ekkora balfék?


2013. dec. 1. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha neked ez hiányzik az életedből, akkor nem kell filmjelenetet eljátszani, az egyedül fürdés közben is hiányzik.


Akkor vagy balfék, ha csak ülsz, és várod, hogy valaki felkapjon.

2013. dec. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A filmhez csak hasonlítottam a szituációt, mivel kísértetiesen emlékeztetett rá. Nem mondanám, hogy csak ülök...és várom...ám valahogy mindig borsot tör az orrom alá az élet.
2013. dec. 1. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerencse kell mindenhez, sajnos a szerencset " megcsinalni" nem mindig lehet, nem jön össze mindig.

Ami X nek összejön, nem jön össze Y nak

Ne hibaztasd magad

Ilyen az élet

2013. dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!