Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szörös az arcom szerintetek...

Szörös az arcom szerintetek mit csináljak, de borotválni meg nem akkarom mert meglátszik?

Figyelt kérdés
egy lány
2013. dec. 1. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Fú hát az gáz.
2013. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lányból:D de szerintem gyantán kívűl nem sok lehetőséged van, vagy ha van rá lehetőséged lézeres szörtelenítés, de az nem olcsó.
2013. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Na ezt jól megfogalmaztam. :D
2013. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még ötleteket!!
2013. dec. 1. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérdés, hogy milyen mértékű ez a szőrösödés, de:

Fontosnak tartom elmondani, hogy nőknél az arcon, hason, mellkason és egyéb problémás helyeken a szőrösödést általában valamilyen hormonprobléma okozza. Lehet pajzsmirigybetegséged, PCOS (cisztás petefészek) ami felborítja a hormontermelést! Menj endokrinológushoz és vizsgáljanak ki!


Semmiképpen se borotváld mert erősebb lesz! Esetleg ha egy-egy vastagabb szőrszál van akkor szedd ki szemöldökcsipesszel vagy lehet kapni drogériában szőkítőport!! Azzal ki lehet világosítani hogy ne legyen feltűnő.

Hosszútávú megoldás a lézeres szőrtelenítés (kozmetika, bőrgyógyász). Igaz, hogy nem olcsó, de ha komoly a probléma megéri befektetni rá!

2013. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!