Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan időszakotok,...

Volt már olyan időszakotok, amikor megcsappant a teljesítményetek?

Figyelt kérdés

Nekem mostanában ez van. Semmi kedvem semmiféle munkához. Az utóbbi években a munka és a tanulás foglalta el a fő helyet az életemben, meg a terhek, gondolom, ezért lett elegem. Ráadásul nagyon sokat voltam egyedül is, amit meg nem szeretek. Már kb egy éve érzem azt, hogy nem vagyok lelkes, pedig vannak céljaim, amik fontosak számomra, de azokhoz is nagyon össze kell szednem magam. Azóta van ez, amióta letettem a cigit. Persze visszaszoktam pár hónap múlva, de azóta kocadohányos vagyok. Utána lett egy hosszú, de rossz párkapcsolatom, aminek véget vetettem, az is eléggé elvett az életkedvemből. Mostanra eljutottam odáig, hogy szórakozásra, haverokra van szükségem. Nem bulikra, meg nem ivászatra, hanem csak meghitt baráti közegre a mindennapokban, mert régen volt ilyen és nagyon sok életkedvet adott. Amióta ez nincs, azóta üres az életem és nagyon kevés az életkedvem.

Nektek volt ilyen? Hogy jött vissza a teljesítményetek?



2013. dec. 2. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem igazából soha nem volt kedvem a munkához, így el sem mehetett tőle. Nem én vagyok, akit keresel, úgy gondolom. :/
2013. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem:/
2013. dec. 2. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeptembertől vagyok alul motivált. Nem úgy néz ki, hogy az elkövetkezendő időben ez változni fog.
2013. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!