Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket...

Miért zavarja az embereket egy fórumoldalon, ha sok privát üzenetet kapnak tőlem?

Figyelt kérdés

Egy fórumoldal ahol egy adott témával kapcsolatban lehet fórumozni regisztrálva.

Lehet privát üzenetet is küldeni, néha megpróbálok ott levelezni tagokkal, de mindegyiknek elege lesz belőlem. Előbb-utóbb mind le akar rázni, valaki a 3. valaki meg az 53. üzenet után, de egyszer mindenképp ez lesz a vége.

Bennem van a hiba, vagy ott tényleg zavaró a sok üzenet?

Titeket zavarna?


2013. dec. 5. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a téma, és miért írsz annyi privátot. Én például válaszolok, ha kérdeznek, de nem szeretem, hogy utána még egy csomó kérdést feltesznek újabb és újabb üzenetekben, és csak onnan derülnek ki dolgok. Vagy ha csak simán levelezésre akarják használni az oldalt.

A faék egyszerűségű, egyszavas üzenetekre nem szoktam reagálni sem.

2013. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!