Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiskorom óta lány létemre...

Kiskorom óta lány létemre nagyon szeretem az autókat. Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Négy éve van jogsim és azóta még jobban érdekel a téma,nagyon szeretem a saját autómat csinosítgatni sőt a szerelésnél is mindig jelen vagyok és segítek is.Szeretek autós találkozókra és kiállításokra is járni,és sokkal többet is tudok a különböző márkákról/típusokról mint bármely férfi ismerősöm(nem nagyképűségből mondom,tényleg így van)22/L
2013. dec. 6. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kiskoromban katonákkal, tankokkal, harci repülőkkel és fegyverekkel játszottam.

A szüleim szerint a mai napig is szakmát tévesztettem, mert a hadseregben lenne a helyem.


Én is nő vagyok, ennyit erről.


Nem gáz, különbözőek vagyunk és én kifejezetten örülök annak, hogy nem voltam és nem vagyok barbie babázós típus ;).

2013. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
akkor nem gáz ha a hátsókerekeseket szereted
2013. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
krisztina te itt???
2013. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Már méirt lenne gáz?! :O

Én pl. kimondottan vonzónak tartom! :D

2013. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre,egyáltalán nem szégyenlem csak volt már olyan megjegyzés is,hogy nem vagyok normális:)Konkrétan így.Kíváncsi voltam,hogy másnak mi a véleménye erről a dologról.Az biztos,hogy ez a mánia életem végéig megmarad.
2013. dec. 6. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj nincs ezzel :)
2013. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én is nő vagyok (23) és engem meg a vadászrepülők érdekelnek :D
2013. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ő nem találta gáznak. :) [link]
2013. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb fej csaj, akit valaha ismertem, tank-, repülő- és hajómániá, ja és fegyverek is érdeklik :). Aki emiatt nemnormálisoz, az egy csőlátású hülye.
2013. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha van mesterszakács pasi, vagy óvóbácsi, akkor miért ne lehetne egy nő autómániás?! ettől szép az élet, hogy vannak olyanok akik szembemennek a nemi sztereotípiákkal.

szerintem sok nő összetenné a kezét ha egyáltalán arról lenne fogalma, h hol kell beleönteni az autóba az ablakmosó folyadékot :D


amúgy kislány koromban én is imádtam autókkal játszani. :) ennyire fanatikus azért nem lettem, de van jogsim, és nem félek használni :)

2013. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!