Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a bosszúról?

Ti mit gondoltok a bosszúról?

Figyelt kérdés
Általánosságban kérdem, szerintetek helyén való-e vagy sem?

2013. dec. 7. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy helyén való-e - nem ez a kérdés.


Viszont, hogy hasznos-e: van, amikor igen és van, amikor nem. Én ez alapján döntök.

2013. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Primitiv dolog
2013. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatban nagyon sok emberen bosszút álltam már. A valóságban nem. Mert már foglalkoztam velük eleget amikor bántottak, nem fogok most is velük törődni.
2013. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
olykor meg kell bocsátani,de néha a bosszú a csúcs! ;)
2013. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem jo! Én lefujtam festék szoròval a fönököm házàt mert kirugott, és egy évig a dutyiban ûltem!
2013. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit tett az illető. Ha pl bántotta valakinek a szerettét, akkor szerintem mindenki összeverné azt az embert, ha tehetné. Kis dolgokban felesleges, pl ha direkt bosszant valaki, vagy beszólogat. Neki úgyis az a legnagyobb büntetés, ha nem foglalkozok vele.
2013. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
a sors mindenkit utolér! Kit előbb, kit utóbb! Hidd el! :)
2013. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem aki bosszút áll azon, aki ártott neki, az lesüllyed ugyanarra a szintre. Am aki képes másoknak DIREKT ártani, az egy megkeseredett, ramaty lelkiállapotú ember lehet. Szerintem ez elég büntetés neki, miért szivassam még én is?
2013. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miért, Hogyha pl egy férfi azért áll bosszút, mert NORMÁLISAN ÉS NEM BUNKÓN visszautasítom, akkor az dögöljön meg. De ha valaki sokat ártott valakinek, akkor valahol jogos, valahol pedig fölösleges, mert túl kell lépni rajta.
2013. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Helyén való-e vagy sem, az mindegy, a bosszúnak nincs értelme. A sors mindenkinek visszaadja azt amit okozott, felesleges az embernek a bosszún törnie magát, lehet hogy ezzel a saját környezetét haragítaná magára, vagy a saját lelki békéjét bolygatná fel.
2013. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!