Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy úgy élhessek...

Mit tegyek hogy úgy élhessek ahogy én akarom, és ne úgy ahogy a tesóm vagy bárki más elvárja? 21F

Figyelt kérdés
Boldogtalan vagyok!

2013. dec. 7. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza ettől?
2013. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
talán a megfelelés kényszer,vagy nem tudom...
2013. dec. 7. 23:48
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
És ahogy "te akarod" az mennyire életképes út? Nyilván fogalmam sincs mi a helyzet, de kétlem, hogy a tesód visszatartana az óriási sikerektől, bombasztikus vállalkozás ötlettől, vagy a tanulástól. Ha majd bizonyítottál ezen a téren, akkor lesz jogalapod nem azt csinálni, amit a családod elvár.
2013. dec. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
egyetemista vagyok:)
2013. dec. 8. 00:42
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

nah vajon mi is kellhet hozzá te észlény?

függetlenség,önálló élet vagyis pénz.

2013. dec. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Legyél férfi, ne nyavalyogjál.
2013. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
KÖltözz el és próbálj kicsit kevesebbet kommunikálni velük a magánéletedről.. Nekem így sikerült függetleníteni magam.. Illetve kicsivel kevésbé tőlük és a véleményüktől függni.. Remélem sikerül és te sikeresebb leszel az önmegvalósításban ,mint én.. Hasonló helyzetben voltam és, amikor odakerültem, hogy akkor itt az idő úgy élni ahogy én akarok rájöttem, hogy fogalmam sincs mit szertenék.. Eddig boldogtalan voltam, most szánalmasnak érzem magam...:) Remélem, te jobban jársz.. L/23
2013. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mindenki jóformán az egyetemi városban él,csak én utazok másik városból!de amikor felhozom a témát h külön élnék,mindig veszekedés a vége.Egy szobában vagyok a tesómmal ,aki majdnem 30 ,itthon él,de nem merem már felhozni,hogy legalább külön szobát akarok!jajjjjjj elegem van
2013. dec. 8. 12:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is egyetemista vagyok, de EUs szervezetekben vagyok vezető/tanácsadó pozícióban, és saját start-upom van inkubációs fázisban londoni befektetőkkel. Érdekes módon nekem nem próbál meg dirigálni a testvérem. Ha letettél valamit az asztalra akkor tudod könnyen kivédeni a kritikákat. Mutasd meg neki, meg a világnak, hogy te vagy a jobb.
2013. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köazönöm szépen,teljesen igazad van!Hány éves vagy?Mit tanulsz ha szabad kérdeznem?
2013. dec. 8. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!