Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Éjjel...

Mi a véleményetek az Éjjel Nappal Budapestről?

Figyelt kérdés

Én Anikót szeretem, meg Joe és Gábort kedvelem.

Ti melyik szereplőt kedvelitek ?



2013. dec. 9. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mikor még csak reklámozták a műsort, tudtam, hogy én ezt nem fogom nézni. Meg más efféle agybomlasztó műsorokat sem.
2013. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én amikor tehetem, megnézem. Tisztában vagyok vele, hogy forgatókönyv alapján megy a sztori, mégis értelmesebbnek tartom mint pl a Való világot, és társait. Tiszta hülyékkel van tele, így jóket lehet rajtuk nevetgélni... Van amelyik már annyira gáz, hogy azért szerethető. Pl: Lali... :D
2013. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
már annyian megkérdeztétek ezt,a mai 14-18éves korosztály-t nagyon is tudják elvarázsolni ezek a népbutító szarok,méghozzá elég álomvilágban él,aki ezt látja valóságnak,ami a világon nem létezik,csupán minden morálisan elítélendő eszközt felhasznál a tv adó,hogy megfogják a hozzád hasonló agyatlan példányokat.
2013. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szinten rosszul vagyok tőle, hogy ha véletlenül meglátom és nem érek el időben a távkapcsolóig, sokkot kapok.
2013. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kristóf a kedvencem :D


Amúgy több olyan karakter van aki nem szimpi mint aki szimpi, de egyenlőre még nézem.

A Barbi viszont a TV-s történelem legidegesítőbb karaktere, sokszor nem érdekelne, hogy nő, ütném amíg mozog kb :D

2013. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ez az a műsor, amelyben mindent megtalálsz, amit a valóságban soha, sehol:

- alig-alig munkából (felszolgáló és hasonló) olyan színvonalon élni, ahogyan él, + albit fizet és rezsit, és naponta kismilliót költ piára, mellette bemegy az üzletbe, és olyan ruhát-cipőt-táskát vásárol csak úgy unalom-űzésből, ami kapásból is összességében cca 100 k körül van, szóval ez nem a valóság

- nincs ember, aki csak úgy kiadja a lakását, hogy hónapokig ott van az illető, és eszükben sincs fizetni érte

- hogy a nyávogó barbit akárki is képes legyen 2 napnál tovább elviselni

- hogy szülők nem kerestetik a lányukat a rendőrséggel, aki a reflux-os kezelésről megszökik, és már 6 hónapja nem tudnak róla semmit


A Lalikáról meg ne is beszéljünk. Már akkor be kellett volna dugni valami klinikára, amikor a szlovák-menyasszonynak csak úgy símán átadta az anyja által évek óta megspórolt közel egy milliót. Persze az anyja sem kerek, ha az első szóra elküldte a kicsi fiának az összes megtakarított családi kasszát.


Szóval agyament műsor az egész.

Arra jó, hogy amíg nézed, addig sem a való-világ-nehézségein és napi problémáin jár az eszed!

Az agymosás újabb formája, régebben az "építsük a szocializmust" dumával tömték a fejünket, most ezzel!

-

2013. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
amikor van időm rá, megnézem, lali a kedvenc.
2013. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy hülyéknek készül,így nem lepődök meg rajta ha sokan nézik,mert köztudott hogy sok gyökér van ezen a világon,nekik jó ez,nekem nem,mert egy szar az egész!
2013. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rosszat nem akarok írni... Szóval semmi.
2013. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy illegális forgalmazás járna neki a szellemi degradálás és már így is sok embernél negatív létszámban álló neuronok pusztítása miatt.


Ráadásul nem az a tipikus " tudjuk, hogy hülyeség, de mégis nézzük " kategóriába sorolandó adás, hanem az a fajta, amelyről a mai fiatalok el is hiszik, hogy erről szól a valóság és sajnos idővel a valóság tényleg erről fog szólni, mert az , amin adott generáció felnő, az fogja meghatározni a jövőjét is.


Az Éjjel-Nappal Budapest hatását az agyra nézve úgy tudnám leírni, mint egy vattát ( ez volna az agy ), amely átitatódik a szar levével ( ez találjátok ki melyik ).

2013. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!