Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok magyart hallok, hogy...

Sok magyart hallok, hogy azért nem vállal gyereket, mert Magyarországon egyedül is nehéz megélni. Afrikában, Ázsiában akkor miért nő a népesség?

Figyelt kérdés
Ott még éheznek is!

2013. dec. 9. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a buta, csóró és tanulatlan emberek szaporodnak a legjobban , ez örök igazság. Idehaza is megfigyelhető ez egy kisebbségnél ...

Ahol más érték nincs ,a gyerekszám veszi át ezt a szerepet, a nagy család ad egyfajta biztonságot és védelmet. Így -úgy felnő a sok gyerek a szegénységben is, sok meg is hal közülük ,de utána a megmaradtak tudnak segíteni a földeken ,tudja segíteni a szüleit, mert olyan hogy nyugdíjrendszer nincs ezekben az országokban.

2013. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Én is magyar vagyok, megélhetés terén stabil helyzetben vagyok és mégsem akarok gyereket.

Hogy miért ? Nos van egy olyan, hogy......mi is volt a szó, mindjárt eszembe jut...jah, igen : MAGÁNÜGY.


A kérdésed amúgy értelmetlen, az egyéni döntéseknek és a megélhetési színvonalnak semmi köze egymáshoz, nem az alapján vállal valaki gyereket, hogy eltudja-e tartani vagy sem, hanem hogy akarja-e vagy sem.

2013. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nő a népesség, mert gyorsan szaporodnak. Állítólag minden 5. másodpercben éhenhal egy gyerek, de már születik is 2 másik a helyébe.
2013. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért szaporodnak, mert nem ismerik a védekezés fogalmát, de a szexet szeretik.
2013. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!