Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire elmebeteg dolog...

Mennyire elmebeteg dolog szerintetek, ha valaki időnként szituációs kérdéseket kérdez a beszélgetőtársaitól?

Figyelt kérdés
Olyan szituációkat, amiket ő talál ki, és beleképzeli a másikat, és kérdezgeti, hogy mit tenne, ha ez lenne, hogy érezné magát, ilyesmi. Szerintetek ez mennyire beteg dolog, ti mit reagálnátok neki rá?
2013. dec. 9. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene egy darabig.
2013. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Még egyszer-kétszer elmegy, de ha rendszeres lenne, akkor valószínűleg nem udvariaskodnék, hanem kimondanám, amit őszintén gondolok erről: honnan a tökömből tudjam most, hogy mit tennék akkor, ha... ennek nincs értelme, így csak találgatás, feltételezés marad.
2013. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ugyanebben a cipőben jártam volt egy pont ahol kiakadtam mert már vagy ötvenezerszerre kérdezte meg hogy mi lenne ha..megmondtam a véleményemet azóta nem kérdezgeti
2013. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor idegesítene, ha az illető alami fontos közben zavarna pl ha mással beszélek telefonon. Amúgy nagyon érdekes lenne. Meg persze, ha az ízléshatáron belül érdeklődne.
2013. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az elején nagyon jónak tartanám. Kicsit érdekelne is. De aztán kezdene idegesítő lenni. Főleg ha folyamatosan kérdezget az illető
2013. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem semmi gond vele. Mindenkinek megvan a maga hobbija, neki ez. Legalább is az érdekes embereknek.

Engem nem zavarna. Olyanról meg szó se volt, hogy állandóan ezt kérdezgetné, csak hogy időnként.

2013. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak idonkent, az egyaltalan nem zavarna. Sot.

Lehet hogy olyan szitut tudna bemutatni amire sose gondoltam, de elofordulhat hogy megtortenik, es szerintem csak okosabb/felkeszultebb lesz az ember attol, ha az ilyen szitukat elore megbeszelik. Amikor egy varatlanul ero kerdes erkezik, akkor elgondolkozol, hogy mit is tennel es kozben az agyad torekszik, hogy mi lenne a legjobb/legetikusabb/leggazdasagosabb/leg-stb. megoldas es ha tenyleg elofordul az esemeny, akkor mar nem fog derult egbol villamcsapaskent erni.


Pl. amig nincs jogsi/kocsi nem gondolsz nagyon bele, de mit tennel, ha tanuja, vagy csak karcolasokat szerzo alanya lennel egy csunya balesetnek. Tudnad, hogy mi a teendo? Lenne lelkierod az anyagi karokat eszre sem veve csak a serultek testi epsegere koncentralni, segitseget nyujtani, masokat figyelmeztetni a veszelyre, stb?


Szerintem egyaltalan nem gaz ilyen szitukkal eljatszogatni kepzeletben, termeszetesen amig ezek az izlesessegen belul vannak.

2013. dec. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!