Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha biológia órán kicsit...

Ha biológia órán kicsit rosszul értem magam, ha a szülésről és hasonló dolgokról beszélgetünk, akkor nem nekem való az ápolói szakma?

Figyelt kérdés
Az a része annyira tetszik, amikor segíteni kell az embereknek, meg élesben nem félek a fent említett dolgoktól, de évekig ezt kellene tanulnom, és nem tudom, meg tudnám- e szokni, mert közben nem tudok figyelni az információkra.
2013. dec. 9. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:
érzem*
2013. dec. 9. 20:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Minket anno elvitt a Biológia tanárunk egy boncolásra, hogy aki orvos akar lenni az lássa miről szól ez, most derüljön ki, ha nem birja, ne 2 év után egyetemen.

Meg tudnád szokni amugy, és ha csak nem szülésnél akarsz segédkezni, akkor ez csak egy elenyésző része lesz a tananyagnak.


Egyébként mi zavar benne?

2013. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha elkezdenek beszélni a belső szervekről és betegségekről, akkor émelygek, és vizuálisan elképzelem az egészet, de ha én beszélek róluk, akkor nem értem ezt.
2013. dec. 9. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem ezt te döndst el hallottam egy olyan sztorit hogy egy lány állatorvosnak készül első bontszolásnál rosszulet és kirugták ha te úgy érzed hogy képes lennél megszokni akkor folytatsd ha nem akkor ne szégyenísd meg magad avval hogy kirugatnak
2013. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ennél a gyakorlat csak durvább lesz. A szagok, a látvány , a betegek kínlódásának a látványa. Voltál már élesben ?- mivel írtad, hogy nem félsz.
2013. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!