Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki nagybetűs Nő?

Mitől lesz valaki nagybetűs Nő?

Figyelt kérdés
Mindkét nem meglátása érdekelne, hogy mitől lesz valaki Nő a szó legnemesebb értelmében?
2013. dec. 10. 14:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
21%
ez egy h@lye és értelmezhetetlen kérdés
2013. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
szerintem attól.ha van benne tartás..tehát nem a pénzéért van valakivel, van értékredje, nem beszél trágárul, igényes, és erős, mint a nők általában.
2013. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Csernus sokat foglalkozik a kérdéssel, hallgasd meg pár előadását Youtube-on.
2013. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Csernus Imre is ezt kérdezte a könyvében...

Erre nincs objektív válasz, sokminkenki sokféleképpen látja.

2013. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Egy igazi férfi szerelmétől.Én 37 évesen éreztem először azt,hogy igazán nő vagyok,pedig férjnél voltam,és van már két lányom.Valahogy a férjem mellett ezt nem éreztem.A mostani páromnak,a pillantásán,szavain,beszédén,minden mozdulatán azt érzem,hogy igazi Nő vagyok,és ettől tényleg annak is érzem magamat.Szóval sztem ez az ami kell hozzá.
2013. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
84%
"szerintem attól.ha van benne tartás..tehát nem a pénzéért van valakivel, van értékrendje, nem beszél trágárul, igényes, és erős.." - ez egy férfire is igaz tehát általában mint emberre.
2013. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
83%
nincs "legnemesebb értelme". túlmisztifikálod. A kérdés úgy hangozna reális valójában, hogy: 'Milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie egy nőnek, ami a társadalom által nagyra tartott'?
2013. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez mindenkinek más.

Mondjuk én nő vagyok. De pl. a nagybetűs Férfi nekem az, aki a legjobban illik hozzám, "megfelel" az elképzelésemnek, és van valami kis megmagyarázhatatlan plusz is.

2013. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

A NŐ önmagában lesz nő, nem egy férfi miatt és által.

Attól lesz egy nő Nő, hogy EMBER.


Kulturált, ápolt, van tartása, elfogadó és toleráns. Meg tudja élni, azt, ha lágyabbnak kell lenni valahol és valamiben, és azt is, ha keményebbnek.


Inkább azt mondom, hogy ki az, aki nem NŐ.


Pl. a neten keringő bizonyos videók és blogok kitalálója, a valahai csodaszép manökenlányka sem az. Kislány, aki nő akar lenni, de a nő felelősségvállalása, tartása, önállósága nélkül. Apuka-anyuka örök édibédi szépike kislánya. Ruha, smink, cipő, haj, jajhogynézekki, ÉN, ÉN, ÉN. Na ez a nem nő. Sem nagybetűvel, sem kicsivel. Ez egy fel nem nőtt, lélekben örök 10-12 éves kiskamasz, valójában szánnivaló üres tojáshéj, akárhány éves is.


Az sem az, aki azt képzeli, hogy ha megfogan és passzívan átengedi a testén a fejlődő magzatot, majd megszüli, akkor rögvest nő lesz (mert nála az anya van összemosva a nő-vel).


Aki sem az, aki azzal határozza meg magát nőként, hogy mekkora a melle, és hány pasival feküdt le. Az csak - már bocs a kifejezésért, de ide ez való - egy jól fekvő szuka.


A női lét, éppenúgy, mint a férfi, nem kívülről kell, hogy meghatározott legyen, hanem belülről. A külső lekopik, és nem számít. Egy NŐ 90 évesen is NŐ lesz, hiába a sok ránc és a műfogsor. A belső kisugárzása teszi NŐ-vé, nem a külső.


Ugyanez érvényes a férfire is.


És nem dr. Csernus vagyok. Nála néhány kaliberrel okosabb és mélyebb tudású ember.

2013. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6os! igazad van, elnézést, általánosságban is érthető, minden emberre.
2013. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!