Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kié ez az szám: 0696-998100?

Kié ez az szám: 0696-998100?

Figyelt kérdés
állandóan hívogatnak és nem szól bele senki.... tudakozót is felhívtuk de nincs az adatbázisban :S
2013. dec. 10. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
a számból ítélve, arra játszik, hogy visszahívd és egy csomó pénzedbe lesz. Tiltsd le.
2013. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ajaj.. és az hogy ő hív, nem kerül pénzbe? ha külföldről hív?
2013. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen nyomd ki
2013. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehogy felvedd legközelebb! egyébként rendőrségen érdemes lenne megkérdezni,mostanában sok ilyen bűncselekmény van,hogy felhívnak,lehúznak pénzzel.
2013. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem a 96-os körzetszám Abda.. Valahol Győr mellett van.. Szóval az biztos hogy nem külföldi..
2013. dec. 11. 09:02
 6/6 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, pár hónapja egy hónapon keresztül minden hétköznap délután 13 és 14 óra közt telefonált.. abbahagyta amikor a közösségi oldalra kiírtam hogy nem tudom ki ő de feljelentem ha nem maradnak abba a telefonálgatások, közben letiltottam a számot, de ha hív jelzi a telefonom, hogy volt hívásom, a mai napon ugyanúgy mint akkor volt, megint telefonált.. Megnéztem a körzet számot Győr-Moson-Soproni, ötletem sincs ki lehet..
2016. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!