Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú köztetek,...

Van itt olyan fiú köztetek, aki tinikorában "béna" volt, de egy vagány csávóvá vállt? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt vagy mindenki menő volt, vagy mindenki béna maradt :D


Én amúgy kifejezetten béna voltam, egyetemig gizda, szemüveges, gyenge, kiálló fogakkal, nagy füllel, nagy orral, amire a beesett pofám még jól rá is tett egy lapáttal. Plusz jó tanuló is voltam, ami miatt elkönyveltek strébernek.


Plusz bunkó is voltam, beszólogatós, csajozni béna voltam, önbizalmam, önértékelésem zéró volt.


Egyetemen változtam sokat, azt nem mondom hogy "vagány csávó" lettem, de igazából volt hogy úgy éreztem magam.


Tulajdonképpen felnőttkorra érik be a tanulás gyümölcse, ha sikereid vannak az segít, eléggé jól tudom most már kezelni a dolgokat, nem vagyok se ősbunkó, se egy papucs, egyre könnyebben barátkozom, ismerkedem, nyitottabb is vagyok.


Meg egy időben elkezdtem sportolni, kondizni, látszott is rajtam, felszedtem pár kilót, megemberesedtem azóta, jöttek pozitívabb visszajelzések, a negatív kritikát meg ha jogos megfogadom, ha nem akkor legyintek rá.


Olyan valószínűleg nem lesz mint a filmekben hogy nyomiból te leszel a Schwarzenegger, de simán érzem úgy hogy vagyok ugyanolyan jó mint bárki más, meg az egész vegyes felhozatalban meg tudom állapítani ki az aki úgymond alattam vagy felettem van.

2013. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A csajozás jobban megy?
2013. dec. 11. 00:21
 3/4 anonim ***** válasza:

csajozásban béna voltam fiatalon,mert őszintén álltam hozzá,túl türelmetlenül,hozzáértés,előképzettség nélkül.

aztán megtanultam,hogy taktika,időzítés,irányítás és rutinok összessége a dolog.

2013. dec. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nem azt mondom, hogy bármikor bárkit felszedek, de volt azóta több komoly kapcsolatom, sokat tanultam ilyen téren is. És ahogy az előző leírja, ez is egy tanulandó dolog, amihez kell a gyakorlat is.


Persze elsősorban magad kell kicsit összeszedni, önbizalom, kellő lazaság, nyitottság meglegyen, és tényleg tudd irányítani a dolgokat.

2013. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!