Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van bűntudatom', ha más...

Miért van bűntudatom', ha más előtt szomorú vagyok?

Figyelt kérdés
Általában nem beszélek a problémáimról,vagy ha bánt valami (elfojtom),de néha előfordul hogy,általában társaságban főleg ha iszok is valamennyit,rossz kedvem lesz vagy sírok vagy rossz közérzetem lesz.Ezután napokig piszkál a dolog,hogy miért kellett,és lelkiismeret furdalásom van,lényegtelen hogy már nem tudom megváltoztatni a dolgot,akkor is.Mi lehet ennek az oka szerintetek?
2013. dec. 10. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó tudni, hogy nem csak én vagyok így ezzel. Néha ha nagyon el vagyok keseredve, muszáj kicsit kiadnom magamból a dolgot, de utána mindig rosszul érzem magamat. Még akkor is, ha csak a blogomra írtam annyit, hogy jaj de rossz kedvem van. Úgy érzem, mások biztos úgy gondolják, csak nyavajgok és idegesítem őket, meg az ő napjukat is elrontom. Ezért próbálom legtöbbször inkább magamban tartani, nem akarok másnak gondot okozni a siránkozásommal.

Érdekes egyébként, hogyha nekem panaszkodik valaki, engem nem zavar, sőt, szeretnék segíteni és mellette lenni, de ha rólam van szó, el nem tudom képzelni ugyanezt... (@_@)

2013. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!