Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is hiányzott az autós...

Nektek is hiányzott az autós oktatótok miután letettétek a forgalmit? Mi van velem?

Figyelt kérdés

Pár napja tettem le a forgalmit elsőre, amiről álmodni sem mertem (mármint, hogy elsőre sikerül), ezért bele sem gondoltam jobban, hogy a forgalmi után mivel nem megyek többet vezetni, nem látom az oktatómat sem, nem lesz több sztorizgatás, beszélgetés. És most, a forgalmi után tiszta depis lettem. 4-5 hónap arról szólt, hogy suli után irány vezetni, az volt a nap fénypontja. Most meg csak szédelgek lent az utcán és hiányérzetem van, olyan mintha elvesztettem volna az oktatómat, holott nem is volt az enyém. Nem is szerettem bele szerintem csak egyszerűen jó volt vele.

Dühös vagyok magamra, hogy képes vagyok ilyen hülyeségeken összetörni, de nem tudom meddig fog ez tartani. Még az is megfordult a fejemben, hogy visszamegyek még venni pár órát azzal az ürüggyel, hogy nem vagyok biztos magamban. Vagy elrángatom magammal autót venni.

Mi van velem? Ez normális?

17/L


2013. dec. 12. 17:55
 1/8 intrepid ***** válasza:
100%
Nem normális, de megérthető. Ők igyekeznek azt a 20 órát barátságosan eltölteni, és ezt sokan félreértik. Ez is egyfajta Stockholm szindróma.
2013. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majdnem 60 óra volt, rendesen lehúztak. Ezért mondom, hogy 4-5 hónap volt ez az időszak.
2013. dec. 12. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed fel vele újra a kapcsolatot? Nem tilos.
2013. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nagyon nem hiányzik,egy besenyő pista bácsi kinézetű és stílusú tapló volt,aki az oktatást egy felessel indította és fecskét szívott felhúzott ablaknál.

és persze senkit nem akart átengedni könnyen,mert a plusz óra plusz pénz neki.

emlékszem akadt egy pár napos dolga délutáni programokkal,a helyettesítőjét azonnal lefizettük és megvolt a jogsi.

a vizsga végére ért oda és tombolt a patkány,hogy kicsúsztunk a karmaiból.


jah..te meg bele vagy zúgva:).

2013. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"és fecskét szívott felhúzott ablaknál."


Rágyújtott egy bugyira? Érdekes...

2013. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

a fecske egy híresen prosztó cigaretta márka.

persze 10-12 évesen nem kell ezt még vágnod.

2013. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég szomorú hogy már alaptudás követelmény a cigarettamárkák átfogó ismerete. A tipped meg nem nyert.
2013. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már megint az van, hogy itt vitáztok.

Csak a kérdésemre kértem választ, nem kell rögtön ilyen hülyeségekre áttérni..

2013. dec. 14. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!