Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertetek már magatokra itt...

Ismertetek már magatokra itt valamelyik kérdésből?

Figyelt kérdés
Úgy értem konkrétan rólatok szólt a kérdés vagy valaki válasza: pl. ti vagytok az a rossz szomszéd, akinek folyton ugat a kutyája, vagy ti vagytok az a gonosz családtag aki... stb.
2013. dec. 13. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen. A szomszed ablaka alatt bogetem mindig a motorom, erre az a luzer meg itt sirja ki magat :) Ja, meg en vagyok az is aki nem foglalkozik a csajaval, csak gepezik, meg akivel nem tudja a tizeneves csaj, hogy osszejojjon-e vagy sem.
2013. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ja a szomszéd panaszkodottt, hogy a kutyám sokszor a kertyükbe piszkít, na hát azota én magam is átjárok oda ha rámjön
2013. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kertjükbe* bocs:D
2013. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:-DDD Második, ezt nehéz elhinni.
2013. dec. 13. 15:39
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Legközelebb csinálok egy képet ahogy a ketjükben pucsítok a szomszéd meg az ablakból ordít, ha gondolod :D
2013. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Óh. inkább maradjunk abban, hogy elhiszem :-D
2013. dec. 13. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nincs is szebb, ahogy a lemenő nap sugarai mevillannak a fehér se...na jó hagyjuk :D
2013. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Látom nem bírsz magaddal :-D Inkább linkeld be a kérdést, amiben rólad van szó.
2013. dec. 13. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:

egyszer akkorát fingottam az udvaron, h a környéken az összes madár elrepült a háztetőkről, de csak jött és jött, mondom az udvaron kiadom magamból... ezt nem csak a madarak hallották, hanem valamelyik szomszéd is, aki másnap reggel egyből megkérdezte ki mit gondol az ilyen emberről?

na akkor írtam is neki:)

2013. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, konkrétan rólam szólt a kérdés.Egy lány kérdezte meg, hogy hogy lehet megmondani fájdalommentesen egy srácnak, hogy többet nem akar találkozni, beszélni vele.
2013. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!