Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem féltek a linkektől?

Ti nem féltek a linkektől?

Figyelt kérdés

Annyi olyan szívatás van, hogy egy ember belinkel valamit, és megnyitod és ilyen ijesztő kép meg hang van. Vagy van egy kép, és egyszer csak megjelenik ilyen tök ijeszt valami. Én sokszor már félek rámenni bármelyik linkre, mert félek, hogy ilyen jön be.

De miért csinálják ezt? Mi a jó ebben?



2013. dec. 13. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hatalmas baromság, főleg, hogy egyes képek epilepsziás rohamot okozhatnak egy betegnél. Nem lepődök meg, ha olyat találok, de picit mindig megijedek azért :) Nem kell félni, csak legyél felkészülve, ha olyan linkre kattintasz, amit nem ismersz.
2013. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb linket már felismerem, de mielőtt megnyitok egy ismeretlen oldalt, előtte lehalkítom a hangszórót.
2013. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát nekem eleve mindig ki van kapcsolva a hangszóró. Csak akkor kapcsolom be, ha nézek egy videót vagy valamit, aztán ki is kapcsolom.

Sokszor úgy nyitok meg linket, hogy eltakarom a szemem és csak egy kis résen nézek ki.

2013. dec. 13. 19:40
 4/15 anonim ***** válasza:

búú

[link]

2013. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Neked most bajod van??? Ahelyett hogy inkább attól félnél, hogy vírusos lesz a géped...
2013. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én emiatt meg se nyitok egy csomó linket. Egyszer valaki belinkelt nekem egy rohadt nagy százlábút, amikor írtam, hogy félek a bogaraktól.
2013. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na az meg a másik. Alig merek valamit letölteni, mert ha vírus akkor mi lesz? És én még a vírusirtót se tudom használni, azt se tudom, hogy van-e a gépemen. Én nagyon hülye vagyok a gépekhez, több hónap kellett ahhoz is, hogy le tudjak tölteni filmet a ncore-ról.. Tudjátok ez milyen sz*r?
2013. dec. 13. 20:31
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja, és szerintem nem is sikerült visszatöltenem a filmet, szóval most azon parázok, hogy mikor kopogtat a rendőrség, hogy a büntetést megkapjam.
2013. dec. 13. 20:32
 9/15 anonim ***** válasza:

Az ítélet 10 év letöltendő, mert nem seedelt!

Szinte látom magam előtt a bírósági ítéletet :D

2013. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most komolyan, mi lehet a legsúlyosabb büntetés, amit kaphatok? Egy sorozatot töltöttem le, az 22 rész, az súlyosbítja a büntetést? Itthon még el se mertem mondani senkinek...
2013. dec. 13. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!