Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez tényleg így van?

Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Még csak gimibe járok de van egy nagyon jó barátom (srác) aki egyetemen elsős és most van vizsga időszak. Eddig olyan jól elvoltunk bármiről beszéltünk sokat hülyéskedtünk, de most mióta elkezdődtek a vizsgák sokkal idegesebb többet veszekszünk stb. egyszer-kétszer nagyon összekapunk. A nyugtalansága idegessége betudható ennek? Egyetemisták tényleg ilyen kemény ez az időszak? (csak szeretném megérteni mert kérdeztem már tőle is és akkor sem volt túl jókedvű így nem tudtuk megbeszélni igazán)

2013. dec. 13. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez az időszak hihetetlenül idegőrlő. Mikor attól félsz, mikor fogják megváltoztatni a jegyed, mikor tudod meg a jegyed, mikor veheted fel a vizsgát, hogy legyen még helyed, mik lesznek a kérdések, stb.

Az elmúlt héten 5 órákat aludtam, és ezek még csak zh-k voltak, még csak most fognak jönni a vizsgák. Már tiszta ideg vagyok...

2013. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
:D Nevetséges:)
2013. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, és még annál is jobban!
2013. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy barátnőm, aki egyetemista, és ugye most van a vizsgaidőszak. Ő is tiszta ideg szokott lenni, Neptun így, vizsga úgy, alvásra sincs idő, teljes káosz. Az összekapások is nyilván betudhatók a stressznek, te is könnyebben ugrasz kisebb dolgokra 4 óra alvás és két tézé után.
2013. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
Jahhh....aki nem tanul csak bulizik,legyen is ideges...
2013. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!