Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A csendes, visszahúzódó...

A csendes, visszahúzódó emberek nem életrevalóak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
hát nem. ha nem változik meg akkor éhen hal.
2013. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Dehogynem, csak bizonyos téren nehezebb dolguk van, gyengébb lesz a kapcsolati hálójuk, de attól még kiváló szakember/kutató/stb. válik az erős analitikai képességű, introvertáltabb emberekből.
2013. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem véletlen vagyunk különbözőek, minden típusú emberre szükség van valahol. A visszahúzódó emberek jobban tudnak koncentrálni egy feladatra. Meg kell találnia a neki megfelelő helyét, és könnyedén jobb élete / életszínvonala lehet, mint egy másiknak, aki folyton igényli a társaságot.


De a szélsőségesség felé sem szabad elmenni, mert az már ritkán hasznos. Ha visszahúzódó, akkor legyen csak legtöbbször egyedül, de azért ne szigetelődjön teljesen el.

2013. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha tényleg introvertált, akkor nincs vele semmi baj. Viszont ha igazából extrovertált és vágyik az emberek társaságára, de nem tud magának se barátokat szerezni, se beilleszkedni, akkor igen, életképtelen, vagyis én életképtelen vagyok, mert túl sérült vagyok ahhoz, hogy normális kapcsolatokat építsek ki. Ki is közösítenek, meg lenéznek mindenhol. Ilyenkor azt kívánom, bár ne lennék, mert nem tudom megoldani ezt a problémát. Pedig alapvetően szeretek élni. Csak így k.u.r.v.a s.z.a.r., úgy érzem, ennél többet érdemelnék.
2013. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
77%
utolsó,én is így vagyok vele :(
2013. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
67%
Minden csendes, visszahúzódó ember mögött ott áll egy olyan esemény stb., amelyet nem tud kiheverni. Az emberek alapvetően vágynak a társaságra, a kiteljesedésre, nos ezeknél az embertípusoknál ott, legbelül, a lelkük mélyén egy gát van, amit nem tudnak egyedül átugrani. Ezért keresnek maguknak egyéb elfoglaltságot, és teljesednek ki másban...
2013. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!