Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom a nevelőapámat és a...

Utálom a nevelőapámat és a családját mit csináljak?

Figyelt kérdés
Utálom...az anyját, a testvérét és őt is meg még had ne soroljam. Szüleim elváltak és született kistesóm de csak féltesó mert ez a paraszt ember az apja. Összevesztek tegnap mert a anyja nem bírtam megnyugtatni a 3 hónapos gyereket mert sírt és ott vinnyogott neki az anyja h ááááá jájjjj ne sírjá má -.- és anyum kikapta a kezéből a gyereket mert már nem kapott levegőt annyira sírt. Most fülig vannak sértődve amikor vitte haza az anyját biztos elsírta neki h az anyám milyen durva meg még stb...Visszatérve nevelőapámra azt hiszi körülötte forog a világ teljesen egós és beszól nekem, anyumnak, mamámnak, nagybátyámnak....és már néha az agybaj kerülget tőle..Mit csináljak? Tanács? Vagy valami hasonló eset amire már lett megoldás? (én azt amúgy belátom h az apánknak nehéz elfogadni egy 'idegent' de akkor is)...
2013. dec. 16. 21:03
 1/3 Swine Scorpion ***** válasza:
Ha te nem bírod üldözd el! Legyél annyira rossz hogy az őrületbe kergesd! Ha megver, testisértés megy a francba, ha otthagy az neked is (valszeg anyukádnak is) jó mindenképpen te jársz jól
2013. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod anyuddal megbeszélni,hogy mi a helyzet?Hátha ő esetleg tudja megfelelően kezelni a helyzetet.Ugyanis van beleszólásod abba,hogy ne kényszerítsenek olyan helyzetekbe,amikbe egyébként nem akarsz belemenni.

A kistesódat tessék 100%-osan elfogadni,akárkitől is legyen!A nagybátyád tud a saját érdekében szólni másoknak,ha csak nem hallgat a családi béke kedvéért.Bonyolult,nehéz helyzet,de lehet kezelni.

2013. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Hát én már beszéltem anyummal de 5 éve vannak együtt és 5 éve megy ez én meg most kamaszodok pasik, barátnők stb...és volt egy barátom és lehurrogta h milyen swag meg mit toom en azt hittem akkor robbanok fel..
2013. dec. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!