Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem ez most mit jelent?

Nem értem ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel tök jól kijöttünk egymással de az utóbbi időben belekeveredett egy másik társaságba és azóta a régi barátaival és velem is nagyon bunkó.. De vajon miért?

2013. dec. 17. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Erre szerinted, hogy lehet megfelelő választ adni? Kb. azt is kérdezhetnéd, hogy milyen szinű felsőben írtad ki a kérdést...De a legegyszerűbb, hogy egy büdös bunkó ő is és nem kell vele foglalkozni
2013. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod, az emberek, a barátok az életben jönnek és mennek. Nem mindenki marad mellettünk. Kamaszkorban sokat változik a személyiség és.. végül is inkább KERESSÜK a személyiségünket. Ilyenkor sok új emberrel ismerkedünk meg és nem biztos, hogy az aktuális legjobb barátok éppen jó hatással vannak az emberre. :/

Most egy pici változásra vágyott, egy új társaságra. :) Ne foglalkozz vele! Majd észhez tér. Persze megpróbálhatsz vele beszélni. Mondd csak el neki nyugodtan a véleményedet, abból baj nem lehet.


Másrészt pedig amíg nem csinál rossz dolgokat, nincs baj. :) Foglalkozz azokkal a barátaiddal, akik melletted állnak és akik foglalkoznak veled! :3 Hajrá!

2013. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert a "menők" közé akar tartozni, és ezért bevállalta, hogy bunkó lesz veled, hogy nagyobbnak látszódjon, és jobban befogadják, elfogadják ott teljesjogú tagnak. Be akar az új kis csoportja előtt vágódni, keress szerintem valami másik barátot, mert ez az emberke nem jó barát sztem.
2013. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!