Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek nevezik ezt a fajta...

Minek nevezik ezt a fajta szeretetet? (ha van rá szó) normális egyáltalán? Más érzett már így?

Figyelt kérdés

Az illető, aki iránt így érzek velem egy nemű. Szépnek is találom, de szexuálisan nem érdekel. Viszont más téren tényleg úgy gondolkodom néha róla, mintha szerelmes lennék belé. Sokszor jut az eszembe, ha csak megyek a boltban már messziről kiszúrom a kedvenc édességét, ha látok egy hirdetést, és tudom hogy érdekelné, rögtön eszembe jut. És tényleg bármire képes lennék érte, ha szükség lenne rá. Ha két napig nem hallok felőle már rosszul érzem magam. Fordítva nincs így, ő egyszerűen csak jó barátként kezel. És nem tudom mit gondol arról, hogy én ennyire ráakaszkodom néha, de lerázni nem próbál. Viszont azt sem akarom, hogy ez így teher legyen a végén.


20/L



2013. dec. 17. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
fura... Szerintem tisztelet, példakép ilyesmi...
2013. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

így én is voltam :) Nem tagadom, rajongtam egy lányért. Szerelem volt, de nem.akartam testi kapcsolatot. :) Azóta is nagyon jóban vagyunk

17/L

2013. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeretet-hiány?
2013. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!