Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajuk van az embereknek a...

Mi bajuk van az embereknek a cigányokkal?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni hogy miért kell valakit mint a cigányt elitélni.Persze van aki segélyből él koszos,büdös de ez a magyarokra is mind igaz!Nézzenek már magukba az emberek
2013. dec. 21. 08:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Jah, persze.

Gondolom Kanada is ezért zavarta őket haza.

2013. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Akkor elárulok valamit!

A cigányok 95%-a egy semmirekellő ingyenélő,bunkó,tróger,nyomorék.

Nincs nagyon sok értelmesebb (család)

Leírom a saját történetem : Félig az vagyok, soha nem loptam,csaltam, bántottam másokat, mivel olyan nevelést kaptam hogy az a cigány aki úgy viselkedik!

Nem is tartom magam cigánynak!

Sajnos nagyon sok nem kap semmiféle nevelést, és leszarják otthon őket , meg ezt a példát látják ezért lesznek olyanok amilyenek ...

Nyugodtan kijelenthetem hogy a 95%-t elküldeném máshova, zaklatják az embereket és az 5% elismerését rontja.

Rólam senki se mondja meg hogy az vagyok , nem is kell semmiféle roma segély nekünk. Adják annak aki rászorul... De ne azoknak akik elisszák,elcigarettázzák stb. Költsék a gyerekekre ...

2013. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Captain Hindsight ***** válasza:
93%
legjobb lenne ha visszamennének indiába vagy ahonnan jöttek
2013. dec. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
Hát egyet értek. Kirugták Canadából erre visszarepültek ide... Mindenkinek az a baja velük, hogy egy bunkó, szemét lopós csapat! Ennyi a bajunk velük. De persze nem azt mondom hogy mi nem lopunk(magyarok). Az a nem mindegy hogy mi "itthon" vagyunk, ők meg hívatlanul jöttek! És ugyanúgy sőt még jobban, többet lopnak... Itt a baj. Jah meg ott hogy ők a "kissebség" ne bátnsuk őket de ők meg CSOPORTOKBAN szarrá vernek mindenkit és még ők vannak felháborodva. Ehhez annyit hogy már nem ők a kissebségek hanem mi! hány olyan falu van ami színtiszta cigánylakott falu! MAGYARORSZÁGON! Itt a gond. És igen van aki rendes, dolgozik és egyebekek(már ha tud ugyan is itt a jó kis miniszterelnökünk egy kicsit elbaszta a dolgot) DE a legtöbbje ha tudna se akarna és nem is dolgozna!
2013. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Magyarokra is igaz? Ezt honnan szedted?

Inkább örüljetek, hogy még itt lehettek. Már franciából is ki lettek tiltva. Csak mi vagyunk ilyenek, hogy hagyunk itt élni. Inkább örülnél. Ha meg nem tetszik, akkor ott van az országotok. És nem csak ,,van aki segélyből él, büdös, koszos", hanem mind az.

2013. dec. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Borsodi vagyok, a szomszéd utca már a sor.

Egész nap ordibálnak, trágárul.

Tiszta szemét minden, mert igénytelenek.

Beltenyészet megy ezerrel meg a lopás, rablás.

Egyik megy a sittre másik szabadul.

Segély hiába van, h 200 ezer, két napot nem tart, mert elisszák.

Szánalmas egy banda.

2013. dec. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

FigElég provokatív, flame-keltő kérdés volt ez, a fejed leszedik huszárkarddal még a délelőtt folyamán. :D


Amúgy végigsétáltál már egy bíróságon, vagy BV intézetben azzal, hogy összeveted, milyen a cigány vs. magyar arány? :D

2013. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
A buszmegállóban,folyton azt ordibálják,hogy takarodjatok innen Magyarok ez a mi országunk!
2013. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Jó én ezt megértem és el is hiszem.Onnan tudom hogy a magyarok is ugyanugy űzik ezeket a dolgokat nem egy embert "ismerek" es innen tudom.Viszont elég sok cigánnyal jóba vagyok évek óta és leírtak alapján semmi nem igaz rájuk.Fejemet meghajtanám elöttük amilyen tisztelettel bánnak egymással tisztaságban kedvességben.Minden emberfajtából vannak rosszak!Németországban is elég sok magyar van a magyarok is ugyanugy vándorolnak mint barmelyik masik nep! Szemely szerint ha mar ennyire szazalekolunk a magyar 60%ban egy gyenge nép!semmi össze tartás semmi együtt érzés csak a piszkálodás bántás.... Erre akartam kilyukadni nem a cigányokat védeni..CSAK hogy az emberek nezzenek magukba!!!!nehany valasznal a hanyinger kerulget hogy hogy lehet valaki ilyen ellenszenves es megveto?? Rasszistak mindenhol....MIKOR FOGUNKE EBBOL KINONI?
2013. dec. 21. 09:12
 10/26 anonim ***** válasza:
22%

Ez egy társadalmi probléma, kb 40-50 évvel ezelőtt egész más volt a helyzet, pedig akkor is rengetegen voltak.

A vadkapitalizmus nem fél össze a cigányság kérdésével, ráadásul még internet is betesz nekik rendesen.

Egy embernek se tesz jót, ha megnéz bármilyen fórumot, és ott az övét szidják. Persze, hogy éles ellentétek fognak eluralkodni mindenütt.

Ha a Magyarság is olyan lenne, hogy elfogadóbb lenne, nem ez lenne a helyzet. De sajnos közöttünk is vannak olyanok, akik a saját gyengeségeit a másik becsmérlésével akarja kompenzálni.

Nekem is volt rengeteg bajom a cigányokkal, de valahogy mindig túlteszem magam rajta. Legutóbb egy autó adásvételnél vertek át nagyon.

Üzletelni nem szabad velük, meg lenézni őket.

Meg helyzetükből adódóan ott trükköznek mindig, ahol tudnak, mert baromi nehezen tudnak előrébb jutni. De ha megbecsüli az ember valamelyiküket, a legjobb munkaerő lehet belőle. Csak ne legyen a környezetében egy olyan valaki, aki folyton fúrja a származása miatt.

2013. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!