Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van kedvetek a karácson...

Nektek van kedvetek a karácsonyhoz?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, főleg a pihenés részéhez. :)
2013. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem ahhoz, hogy végre a családommal lehessek. A szüleim sokat dolgoznak, én tanulok a vizsgáimra, a két húgom is tanul állandóan, így kb. semmi időt nem töltünk együtt, pedig nagyon szeretjük egymást. De karácsonykor mindig nagyon jó, hogy napokig együtt vagyunk :)
2013. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ajaj de még mennyire. :D

13/L

2013. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyira mint más egyszerű naphoz.Más nem lesz csak pihenés,minden olyan lesz mint más napokon.
2013. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Ez már nem karácsony, hanem egy nagy SZAR.
2013. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden évben egyre kevésbé van karácsony-hangulatom. Komolyan, holnap van, nekem meg abban vana legtöbb közöm hozzá, hogy láttam a fát meg már használom az ajándékba kapott fejhallgatóm, de egyébként nyelvvizsgára készülök. Most még stresszesebb lesz a Karácsony, mert tűzeset volt a családban, nem ugyanaz lesz a forgatókönyv, kicsit káosz van.
2013. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Egy jó pár éve már nincs. Ennek valószínűleg az az oka, hogy apukám meghalt, így nem lehet együtt már sose teljesen a család.
2013. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom :(
2013. dec. 23. 20:58
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem most nem túl sok.
2013. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A karácsonyhoz nincs, a karácsonyi ivászathoz van. A tököm tele van a családdal, a nyűgös, ordibálós nő rokonokkal. A kiszemelt lányról nem is beszélve.

A tököm tele van azzal is, hogy én hiába veszek ajándékot illendőségből a barátaimnak, ők bsznak viszonozni.

Azzal plána tele van a tököm, hogy nem lehet a haverokat egy helyiségbe összegyűjteni, mert valakinek sose jó, mindig van kifogás, így szilveszterkor is "karácsonyi"

program lesz.


Majd leülök a család értelmesebb részével, és effektív pálinkaivás közben sztorizgatunk az elbaszott helyzetünkről. Jól hangzik, nem?

Mikor vakulsz a kommersz szesztől, már nem is hallod, hogy a szomszéd szobában ordibálva kaparja egymás szemét két 50 éves banya.



Megvan az ünnepi hangulat, vagy panaszkodjak még?

2013. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!