Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nagy bűn hogyha a családom...

Az nagy bűn hogyha a családom mindig azzal piszkál, hogy nincsen fiúm és én erre azt találtam ki, hogy leszbikus vagyok (ami valojaban nem igaz) csak azért, mert így inkább kerülnék a témát? Már 3éve evvel piszkálnak és nem tűröm már tovább.

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn, felőlem azt hazudsz amit akarsz.

De nem lenne könnyebb elmondani az igazat, hogy idegesít a piszkálásuk. És megkérnéd Őket hogy ne tegyék?!

2013. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de rossz ötlet. Emiatt sokkal többet fognak piszkálni. Szimplán mondd meg nekik hogy nem rájuk tartozik a dolog. Előbb-utóbb csak békén hagynak vele. :)
2013. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden életkorban megvannak az átlag kérdések:

Szeretsz óvodába járni?

Szereted az iskolát?

Miért nincs barátod?

Ha van barátod, mikor házasodtok már össze?

Ha összeházasodtatok, mikor lesz már gyerek?

Akik nem tudnak normális témát találni, mindig ezekkel zsibbasztják a környezetüket.

Szerintem vicces, ha azt mondod, leszbikus vagy, de nem biztos, hogy mindenkinek bejön. :)

2013. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg, és miért nincs? :P


Szerintem ha azt mondod, hogy a lányokat szereted, azzal csak tovább építed ezt a kérdezgetősdit.

Hasonló a helyzetem, nekem apám hozza fel minden nap, hogy ideje lenne házasodni, gyereket vállalni, egyebek. Meg miért nem megyek a csajok után - igaz csak napi 12 órám megy el melóval, mellette egyetem meg itthon minden ház körüli munka, de azért csak menjek... :)


Én egy darabig próbáltam értelmesen elmagyarázni, hogy sajnos nincs rá idő hogy csak úgy menjek a nagyvilágba - meg nem is túl hatékony megoldás, szóval majd alakítom a dolgokat, ne aggódjon, ez, az, amaz. De nem fogott, úgyhogy mostanában egyszerűen eleresztem a fülem mellett.

2013. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem bűn, és elhiszem már, hogy rohadtul idegesít. Örülök neki, hogy az én anyám nem nyaggat ezzel... amúgy hány éves vagy, és tényleg, miért nem volt még barátod? Figyelj, itt név nélkül felvállalhatod. :)
2013. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!