Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mikor tudtátok meg, hogy...

Ti mikor tudtátok meg, hogy nem a Jézuska/Angyalka hozza karácsonykor az ajándékot? Hogy történt?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok.

Én 8 éves voltam. Megtaláltam az ajándékokat.

Jár a zöld pacsi a válaszokért! ;)



2013. dec. 23. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elsős voltam és már akkor tudtam hogy mekkora a Föld és tudod mikor fogja mindent 1 éjszaka alatt... :) Azt hiszem 7 éves voltam
2013. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10-11 évesen.
2013. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen. Azóta is le vagyok sújtva. De most komolyan mondom. Szar érzés volt.
2013. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem. :D De nem rémlik az, hogy mindig is annyira hittem volna ezekben a dolgokban.
2013. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

5 éves koromban. A Mikulás megégette a cigijével az óriás plüssmacim egyik mancsát. A Jézuskát már felkészülve vártam, majd lecsapta rá.


Azóta évente elmondják, hogy ne mondjam el a töpszli rokonoknak, hogy nem létezik egyik se.

A 12 éves unokaöcsém még hisz bennük, pedig van net hozzáférése.

Nem valami kreatív a srác.

2013. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem a Jézuska hozza...? Ezt hogy érted? :O

Pedig én tényleg azt hittem... :'(

2013. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég boldog lettem, mikor lefüleltem. Érted, faterról kiderül, hogy nem akárki.
2013. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 6-7 évesen,de azért jó még néha most is úgy tenni,mintha létezne.(Főleg úgy,hogy van egy húgom.:) )12/l
2013. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első, második vagy harmadik osztályban egy barátnőm mondta el. Nem tudom hogy került szóba, valószínüleg csak úgy beszélgettünk róla valakivel hogy ki hogy lesi majd meg, aztán ő tök komoly fejjel kijelentette hogy nem a Jézuska hozza az ajándékokat..

Úgy éreztem egy világ dőlt össze bennem, és utána még próbáltam hinni benne de már nem ment. Tök rosszul esett hogy így tudtam meg és hogy már sosem lesz olyan izgalmas a Karácsony. :(

2013. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!