Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legjobb...

Mi volt az eddigi legjobb dolog az életedben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 12:57
 1/4 anonim válasza:
Egy férfiember. :) Sajnos csak egy... :D :/
2013. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

több mint másfél évig voltam szerelmes egy lányba, akivel végül sikerült összejönnöm :D

mondjuk 4 hónap után otthagyott, és akkor elég szar volt, de hirtelen nem jut más nagyon jó dolog az eszembe :D

2013. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor legyőztem a szociális fóbiám nagy részét és sikerült magamat adnom, barátokat szereznem és megnevettetnem másokat. :)
2014. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bánszki Csilla ***** válasza:
A legboldogabb pillanatom az volt, mikor megkaptam az értesítést, hogy felvettek az egyetemre és azt tanulhatom amit szeretnék, hihetetlen volt, hogy sikerült, nekem, sosem gondoltam volna magamról. Akkor hittem el először, hogy képes vagyok rá, hogy elérjem a céljaimat, ha teszek érte:)
2014. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!