Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Letezik hogy egy embert senki...

Letezik hogy egy embert senki nem szereti. Kedveli? Mindenhol kikozositik? pedig joindulatu

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
hogyne. biztos debil és ráakaszkodik mindenkire, azok meg alig bírnak elmenekülni.
2013. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem akaszkodik senkire

szinte mar keruli az embereket

Sehol nem szeretik es ezert mar nem szivesen beszelget el van magaba

2013. dec. 28. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor biztos nem elég magabiztos.
2013. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, igen. Nem ártottam senkinek, ők mégis bántottak engem, pedig kedves voltam, segítőkész. Már inkább kerülöm az embereket, mindig csak csalódást okoztak, kihasználtak, pedig nem értem miért, sosem tettem ellenük semmit. :(
2013. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Az én társaságom senki nem keresi mert nem érdeklem őket, vagy túl csendes vagyok és nem tűnök érdekesnek. Én keresem mások társaságát, de visszatérhetünk az előző mondatra, nem érdeklem őket.
2013. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A népek többnyire jókedvre utaznak, mindegy, mennyire vagy rossz vagy gonosz akár. Persze nem árt, ha nem szivattál szénné mindenkit, de rohadt szemétládaként is többnyire a humor vagy a derűs alapállás a felszínes kapcsolatok főbb meghatározója. És az se baj, ha full jó arc vagy mellé. Vagy hát max neked baj, ha túlzásokba esel és hagyod magad kihasználni, vagy ilyesmi.


De az is lehet, hogy nyomoronc módon viselkedsz (ha még az adottságaid is megvannak hozzá, akkor igencsak ideje erősödni fejben).

2013. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!