Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Angliába milyenek az emberek?

Angliába milyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Egészségügyi dolgozó vagyok és azon gondolkodom hogy Angliába költözök egy időre.

Sokaktól hallottam viszont hogy ott nagyon kötekedős,lenéző emberek vannak.

Ez tényleg így van? Könnyű beilleszkedni?

Vannak lehetőségeim jó nyelvtudással,érettségivel és egy Eü.szakmai végzettséggel?


Köszi annak aki elolvasta :)

22/L.



2013. dec. 28. 22:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat...: Angliában.
2013. dec. 28. 22:30
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én meg pont fordítva hallottam. Van egy ismerősöm, aki ingázik bizonyos időközönként és általában elég jó véleménnyel beszél róluk. A magyarokhoz képest szerintem csak jobb lehet...:)
2013. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk az lehet :D


Csak annyi mindent mutatnak róluk ilyen reality-ket is a TV-ben hogy kicsit megrengett a bizalmam a költözésben :/

2013. dec. 29. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Elijeszteni nem akarlak, mert ezzel az Eü.-s végzettséggel fogalmam sincs milyen lehetőségeid vannak, de az ingázó ismerősőm angol szakos tanár, azthiszem 3 évet élt kint korábban, viszont voltak kint rokonai akiknek saját vállalkozásuk is van szóval úgymond nem a "semmibe" ment ki. A másik oldal, a főnököm fia, aki azthiszem gazdasági informatikából szerzett diplomát, félévig volt kint, majd sírva szaladt haza és most munkanélküliként itthon az anyja tartja el. :D Csak azt akarom mondani, hogy nem olyan álomszerű ez, valakinek bejön valakinek nem, jól átkell gondolni az biztos.
2013. dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyanok mint máshol. Vannak kedves, jó emberek, és bunkó állatok is.


Na meg, a bevándorlókkal hol kedvesek? Ott te is egy leszel a sok közül. Nem közéjük való. Annyi magyar és lengyel ember megy oda dolgozni, hogy már herótjuk van tőlük.


Ahogy egy humorista is mondta: Angliában egy bárban összesen egy angol mondatra van szükséged:

-Excuse me, are you from Poland?

-No

-Akkor adjál már egy sört!


Ami az angliai magyarokat illeti: Egymás elől elmarják a munkát, a saját javukra hajtják a malmot.


3 hetet voltam kint a jelenleg ott élő bátyámnál. Teljesen kész van, a munkahelyen csicskáztatják, az alatta dolgozók is lenézik, mert nem odavalósi, magyar barátokat nem, csak ellenségeket szerzett, az ismerkedésről pedig már fél éve letett. Most félrerak, hogy itthon egy kis plusszal kezdhesse újra.


Anglia, Németország, Ausztria, mind tipikus külföldi, magyargyűjtő helyek. Ilyen országba már csak azért se mennék, hogy ne koszos bevándorlóként nézzenek rám.


Nem akarom elvenni a kedved az egésztől, lehet hogy te jobban jársz, de ne felejtsd el: Ott sincs kolbászból a kerítés.

2013. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Természetesen relatív a dolog.Vannak jó és rossz emberek ott is,mint másutt a világon.Viszont véleményem szerint az angliaiak rendkívül udvariasak és kedvesek.Nagyon sokféle ember él ott,sok egyéniséggel,szándékkal stb. ezért mindenképp vigyázz magadra,azt tanácsolom vágj bele,mert nem tudsz semmit veszíteni vele.Ez is egy tapasztalat lehet számodra.:)
2014. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!