Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok folyamatosan...

Miért vagyok folyamatosan éhes? Eszek rá 1-2 órára ujra éhes vagyok. Ez így van minden nap. Nem csak alkalmanként, hanme hetek óta. Miért?

Figyelt kérdés
Nme vagyok terhes,nem idegi alapon zabálok,hanem éhes vagyok,ha nem esze rosszul vagyok...tipp?
2014. jan. 5. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok a gyomorsavad és marja a gyomrod.
2014. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit eszel. Ha salátákat-zöldségeket-főzeléket-leveseket akkor ne csodálkozz rajta, a vizet nm lehet órákig emésztgetni.
2014. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bóvli kajákat eszel!


Toljál be egy szalonnás gyrost, tejföllel, vagy 2 karika hurkát meg egy pár kolbászt 30 deka sültkrumplival!

2014. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mit eszel?
2014. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valamiért nekem is az előző válaszok jutottsk eszembe. Angliában élek,és 3óránként eszek valamit. Bezzeg ha megeszek egy jó magyar sertéspörit,vagy sültoldalast 6 órán át bìrom. Csirkehússal nem lehet jól lakni normálisan. Szóval lehet hogy az ételek tápértékével van gond. Persze meg lehet hogy akár fizikailag,akár szellemileg sokkal aktívabb vagy. Ha nem gondolod hogy így van,egészségügyileg kismiliò oka lehet. Esetleg a pajzsmirigyed nem jòl működik.

Ha aggódsz menj el egy vérvételre.

2014. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bármit eszem,ha pörköltet tésztával ha csülkö babbal...mindegy1-2 óra mulva ujra éhes leszek.állítolag inzulinrezisztencia lehet mert mgas az inzulinom,de még vár rám csomó vizsgálat,ezért kérdezek tapasztalatokat.gyomorsavam is sok volr de arra szedek gyogyszert az elmult..én is azt hittem attol van.
2014. jan. 5. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Ha jól látom, cukorbeteg vagy.
2014. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!