Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, ami motivál benneteket...

Mi az, ami motivál benneteket a hétköznapokon?

Figyelt kérdés

Üdv.

Úgy gondolom, hogy egyértelmű a kérdés, de mégis megpróbálom kicsit kifejteni.

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én sokszor érzem magam kicsit motiválatlannak és azt, hogy csak úgy elvagyok a szürke hétköznapokban.

Általában megtalálom a célomat, mégis sokszor szerintem túlságosan távoli. Próbáltam közelebbi célokat is kitűzni, de azok nem mindig tüzelnek fel.

Ti hogy vagytok ezzel? Mi az, ami hajt benneteket, és rávesz, hogy minden nap gyűrjétek a melót/tanulást?

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2014. jan. 6. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetemben a munkát csak úgy bírom, ha van miért dolgozni, nekem az edzéshez eléggé nagy összegek kellenek tehát ezt finanszírozni kell, mivel látom magamon a fejlődést ezért nő az önbizalmam is amikor megnéznek engem, ez arra motivál hogy még jobban beleássam magam az edzésbe

Másrészt a pénz az nálam egyfajta nyugodtságot ad, ha valamire szükségem van akkor megveszem, ezt munka nélkül nehéz lenne.

21/F

2014. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem az, hogy még 1 nappal közelebb kerültünk a nyárhoz, amit már alig várok, mert tiszta depresszió vagyok ebben a ratyi időben. De amiért igazán várom a nyarat és ez is motivál a legjobban, hogy 1 év elteltével találkozunk végre a szerelmemmel :)
2014. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A munkában a pénz, hiszen valamiből élni kell, a szabadidőben pedig a család, barátok. Ezek olyan dolgok, amik egyszerűek, de egy életen át tudnak motiválni.
2014. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem csak az, hogy este mehetek haza azzal foglalkozni, amit igazán szeretek. Ez erőt ad. :)
2014. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy elérjek a célba.
2014. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amikor épp van tanítás, akkor az a tudat, hogy nemsokára itt a hétvége és kipihenhetem magam, meg az, hogy a barátommal beszélhetek, miután hazaértem.
2014. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Teszem a dolgokat motiváció nélkül, ez így megy már évek óta.
2014. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ev kozben az motival, hogy lesz egy diplomam, es ha minden igaz, akkor mar kozel van. Most nyaron gyakorlaton vagyok, tervezo-fejlesztokent dolgozom, igy az motival, hogy amit csinalok, abbol valos, kezzelfoghato dolog fog szuletni nem is olyan sokara.
2014. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!