Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy felmérés szerint többek...

Egy felmérés szerint többek között Líbiában, Nigériában és Vietnamban is boldogabbak az emberek mint nálunk. Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
idézem: Az ENSZ World Happiness Report nevű 2013-as felmérése szerint a legboldogabb országok körébe Dánián kívül további három észak-európai ország került: Norvégia, Svédország és Finnország. Németország a huszonhatodik, Szlovákia a negyvenhatodik, Lengyelország az ötvenegyedik, míg Magyarország a száztizedik helyen, megelőzi többek között Mongólia, Kirgizisztán, Líbia, Nigéria és Vietnam is.
2014. jan. 6. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ciki
2014. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők tudják élvezni az életet akkor is, ha tisztában vannak azzal, hogy vannak náluk jómódúbbak is.


Szeretek utazni, több, mint 30 országban jártam már, de annyira besavanyodott, kesergő embereket, mint nálunk meg 1-2 környező országban vannak nem láttam máshol.

2014. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert nem olyan pénzhajhász k0cs0g világ mint itt,és Nyugat Európában az emberek nagy része,persze tisztelet a kivételnek!
2014. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez így van.. Kamionosként én is jártam erre arra már az életbe de bejövök az országba és az a sok életunt levert ember.. O...

Amúgy ez a politika és az önsajnálat miatt van.. Meg a tv miatt.. A tv elhiteti velünk hogy mindenki más boldogabban él akinek pénze van meg az meg god módban játsza ezt az élet nevű játékot. :)

Jah és sok az egyedül maradt társ nélüli ember ugyanezek okokból kifolyólag. De ezt magunknak generáljuk amúgy.. Azért nem gyenge hogy háborús országok előrébb vannak sokkal náluk..

Meg mi?? Bemegyek egy kajáldába ruhaboltba ott is tiszta flegmák az eladók.. Nem hogy emberi segítőkészség de még pénzért is lusták a mai emberek a másikra időt fordítani.. Szerintem csak ennyi a probléma..

2014. jan. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!