Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én örülök, hogy nincs h,...

Csak én örülök, hogy nincs h, nincs hó lapatolas, nincs csúszós járda, út, és csontig átfagyasztó hideg? Aki meg sír minek? Ki akarja törni a nyakát?

Figyelt kérdés
Másoktól sírás hallok, hogy ez nem tél, hol a hó, nem tudnak szánkózni, korcsolyázni... Legalább nem törik el a kezüket... LOL

2014. jan. 8. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Tél legyen már tél,ne ilyen hokizós lagymatag idő,mig a világ világ a tél mindig olyan volt (normális körülmények között) ,hogy hideg volt,hó volt,jég volt,senki nem töri el a nyakát aki értelmesen közlekedik.
2014. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legyen csak jó idő,sokaknak nem jut tüzelőre!
2014. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is örülök neki. Igazából nyár-párti vagyok.

De az van, hogy még csak január eleje van lesz még tél is.

2014. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne legyen hideg.. nem szeretem!

a fütést se tudjik.mindig megoldani, meg meg nagyon sokan masok se..

ha minden szegeny ember jo futott lakasra mehetne haza, kit erdekelne e hideg meg a ho ? csak ne legyen jeges a jarda :)

2014. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is örülök!

Szeretem a havat, de csak akkor ha szépen megmarad és nem lesz minden sáros latyak, és normálisan tisztítják a járdákat, utakat, nem kell állandóan attól félni, hogy eltöröd valamidet, ha kilépsz az utcára. Ilyen sajnos nem nagyon van, ezért sokkal kényelmesebb így, hogy nincs hó.

Korcsolyázni meg lehet most is :)

2014. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most jó, olcsóbb a fűtés.

Akkor fogunk szívni, mint a torkos borz, amikor bejönnek a fagyok. Mert elkezdett minden kirügyezni, és ha azok elfagynak, akkor idén horror pénzeket fogunk fizetni mindenért. Ami egy barack vagy cseresznye esetében nem gáz, legfeljebb eszünk mást helyette, de ha a búza vagy a kukorica sínyli meg, akkor jelentősen drágább lesz minden kenyér- és tésztaféle, no meg persze a hús. Ez pedig a szegényebbeknek nagyon komoly problémát fog okozni!

2014. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is örülök de ennek az enyhe télnek majd husvétkörül isszuk meg a levét sztem..
2014. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt enyhe tél már évekkel ezelőtt is.Nem mindig van böjtje. Negatívok!
2014. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örülök ennek a közepes időjárásnak! El tudnám ezt viselni, hogyha ennél hidegebb sosem lenne.
2014. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Térjünk vissza a kérdésedre akkor, amikor március végén térdig gázolunk a hóban, elfagy az összes most pattanó rügy, éhen halnak a most felélénkült állatok, majd később a terményhiány miatt még tovább emelkednek az élelmiszerárak. Vagy akkor, amikor felnőttél, és végre átlátod a természet körforgásának lényegét.
2014. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!