Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Poénból nem szoktak az emberek...

Poénból nem szoktak az emberek útba igazításnál elkuldeni a rossz irányba?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Szándékosan nem, tévedésből előfordulhat.


Én egyszer elküldtem valakit az ellenkező irányba, mert egy dűlőt kerestek, én meg egy hasonló nevűvel kevertem azt. Nem tudom, hogy visszataláltak-e utána könnyedén, vagy hogy csuklott-e édesanyám aznap.

2014. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat elegge nagy baj lehet azzal, aki poenbol ilyet csinal. Szerintem a legtobb ember mar tevedt el, es volt szuksege segitsegre, es tudja nagyon jol, milyen jol esik ha valaki utba igazit, innentol kezdven eleg nagyon szemetladanak kell lenni, hogy valaki ezzel poenkodjon. En egyszer ugy jartam, hogy valaki kicserelte a villamos megallo menetrend papirjat es az ellenkezo iranyba szalltam fel. idore kellett volna ott lennem valahol, ha kestem volna kotbert kellett volna fizetnem..szerencsere megoldottam,de hat nem egy kellemes emlek..
2014. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én még jó néhány alkalommal gyerekkoromban. Felnőtt fejjel már eszembe se jutna.
2014. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem még nem fordult elő ilyen, és nekem sem jutott még eszembe ezt mással megtenni.
2014. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem, eszembe nem jutna ilyent tenni. Örömmel tölt el, ha segíthetek, rosszul érzem magam, amikor nem tudok segíteni.

Még rosszabb, amikor külföldi állít meg és mivel gyér a nyelvtudásom, utólag még percekig azon agyalok, hogy biztosan jól mondtam -e és nem voltam -e esetleg félre érthető.

2014. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha rendesen úgy jön oda, hogy:

Elnézést megtudná mondani merre van ez meg ez?


Akkor elmondom rendesen és nem szivatom meg.

De amikor így jön ide:


Te figyejj mán tezsvírem merre van a izé.

Akkor elküldöm jó messze el a πcsába, aztán keresse csak.

2014. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebből azért problémák is adódhatnak.


Nem mindenhol, de vannak olyan környékek, ahol egyáltalán nem mindegy, hogy az ember melyik irányba megy és ha valaki poénból elküld valakit pont egy olyan irányba, amelybe nem volna ajánlatos menni, akkor abból komoly baj is lehet, főleg egy olyannak, aki nem jártas arrafelé.

2014. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!