Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésed, hogy...

Volt már olyan érzésed, hogy tudtad, hogy végre minden összejön, de aztán hirtelen széthullt minden, amit eddig fölépítettél?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt?Hogy viselted?

Jöhet hosszú sztori is.Van időm.:)



2014. jan. 11. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig tart. Nemrég történt az egész, pár hónapja történt valami, ami mindent tönkretett és egész eltervezett jövőmet felborította és kezdhetek mindent elölről. Persze sokáig hitegettem magam, hogy minden visszaáll, de egyre egyértelműbbé vált, hogy már nem fog. Lassan eluralkodott rajtam a kétségbeesés, a kilátástalanság érzése, ez egyre erősebben a padlóra küldött, aztán már kifejezetten pánikolni kezdtem a jövőm miatt, mert megvolt mindenem ahhoz, hogy tökéletes legyen, aztán ezt elveszítettem és most úgy érzem, már soha nem lesz meg a lehetőségem teljes életet élni. Úgy elvagyok, meg a tanulásba menekülök, de egyszerűen semmihez nincs kedvem, pedig annyi hobbim volt, és most meg egyszerűen nem tudok lelkesedni semmiért, egyedül a suli, ami még valamennyire érdekel, és életben tart, mert tudom, hogy akkor lesz diplomám, meg munkám, de mindig attól félek, hogy olyan emberré válok majd, akit csak a munkája érdekel és minden érzelmet meg szórakozást kizár az életéből. Jelenleg pszichológust keresek, mert annyira eluralkodott rajtam a kedvtelenség, az érdektelenség és egyáltalán nem hasonlítok már arra, aki igazából vagyok.
2014. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi történt egyes?
2014. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az most mindegy, hosszú sztori, ha nem haragszol, nem osztanám meg a fél világgal, ez a kérdés most nem erről szól. :)
2014. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nemcsak éreztem, hanem meg is történt és csak öt évembe tellett kiheverni.
2014. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 *Nekomimi* ***** válasza:

Ó, ha nekiállnék mindet felsorolni, jó pár napig tartana. :D

Nekem úgy összességében véve, fogjuk rá, hogy minden jó volt eddigi életem során, kivéve a szerelem dolgot. :D

2011-ben megismertem valakit, akivel már az együttélést tervezgettük, neveken gondolktunk stb, szóval úgy éreztem, hogy révbe értem. Minden tökéletes volt, mint a mesékben. Aztán tavaly pont a szülinapomon közölte velem, hogy ő már nem úgy érez irántam, még rég. Már csak mint barátot szeret. Na ott összedőlt minden.

Még most is szomorú vagyok a dolog miatt, de próbálom elterelni a figyelmet róla. Ismerkedem, lefoglalom magam meg ilyesmi. Fontos, hogy az ember ne adja fel.

Legyen az bármi, munka, barátság, család, szerelem... Az élet egy harc, amit nap mint nap megvívunk. :)

2014. jan. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 *Nekomimi* ***** válasza:
Még helyett mint, pardon. Késő/korán van. :D
2014. jan. 12. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem valahol ilyen az élet, folyamatos újrakezdés. Lényeg az, hogy a széthullás utáni időszakra átmenetileg kellenek kisebb-nagyobb célok, akár napi szinten, akár heti-havi. Olvasás, társaság, tanulás. Valami amit csinálok hogy eltereljem a figyelmem, legjobb ha olyan amit később kamatoztathatok.


Általában a legrosszabbak azok, mikor barátnőm sincs, egyetem sem megy, meló se nagyon akad. Fordítva meg leginkább kiegyensúlyozott akkor vagyok, mikor minden renden van, mind magánéleti, mind munka, tanulás téren.


Szerintem az a lényeg, hogy mindig legyen 1-2 B terved, hogy ha valami ugrik, akkor tovább tudj lépni arra, és úgymond magadban, mások nélkül is boldog legyél, és céljaid legyenek, amiket akkor se dobj el ha más kerül az életedbe.

2014. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!