Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a börtönből szabadulnál mi...

Ha a börtönből szabadulnál mi lenne az első dolgod? Hová mennél, ha a családodra nem számíthatnál?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés,szerintem megkeresném a régi barátaimat, akikre mindig számíthattam, ha ők is kidobnak, akkor fogalmam sincs, akkor nagyon egyedül lennék
2014. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Első utam egy papírbolt. Második egy netkávézó.

A netkávézóban elkezdenék gyorsan albérletet keresni, ill. elolvasni a napi híreket, mi maradt ki az életemből. Utána elővenném a papírboltban vásárolt füzetet, és elkezdeném írogatni a +/- dolgokat, számvetést készítenék az életemről, anyagi dolgokról, mit kell holnap mindenféleképpen csinálnom, és a végén bevésném az aznapi dátumot: a új(születési dátumomat), azzal h. megváltozom....

2014. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
ha lenne pezem, akkor keresnek egy not arra....
2014. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

#2. Miből lenne rá pénzed?


Szerintem én hazajönnék a faluba és majd csak lenne valahogy.

2014. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
4-es. A börtönmunkával pénzt is keres az ember, igaz, hogy a minimálbérnél is kevesebbet, de az évek alatt egy-két prostira való csak összejönne.
2014. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
71%
5 Nem baj, ha utána éhendöglenél, igaz? Hülyén gondolkodsz.
2014. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem azért, de teszem azt Gipsz Jakabnak van 20 milliója a bankban aztán részegen elüt egy nagymamát a zebrán, kap érte 3 évet, leüli a börtönben. Amikor kijön ugyan úgy meg lesz a pénze ....


Az, hogy valaki börtönben volt x évet nem jelenti, hogy 1 szál gatyája van.


Amúgy én is dugni mennék, az ziher.

2014. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A kérdező biztos olyan emberre gondolt akinek egy forintja sincs.
2014. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem miből szűrted le.
2014. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tölts el egy éjszakát az utcán. Nézz egy naplementét és napfelkeltét a Duna parton! Az az éjszaka elég lesz, hogy tudd hogyan tovább. Aztán tiplizz be az összes fellelhető étterembe és keress mosogatói állást. Jól fizet.
2014. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!